W 2013r. udało się sfinansować film dokumentalny „SM” dzięki Waszemu wsparciu, które zagwarantowało dokończenie filmu zgodnie z wizją reżyserki.

"SM" - film współfinansoowany przez Was, teraz dostępny w sieci

Krótkometrażowy film dokumentalny SM, to projekt reżyserii Ilony Bidzan, który został współfinansowany przez mecenasów wspieramkulture.pl. Film ten przedstawia poruszające życie i nieustanną walkę osób cierpiących na stwardnienie rozsiane, którzy mimo tak wielkiej przeciwności losu, nie poddali się i spełniają swoje życiowe pragnienia, w tańcu, w malarstwie czy uczestnicząc w maratonach. Wart jest obejrzenia nie tylko przez tych, którzy zetknęli się z tą chorobą, ale i tych, którzy do tej pory nic o niej nie wiedzieli.

Film został przetłumaczony na język angielski, rosyjski i hiszpański, oraz wziął udział w rozlicznych pokazach, konkursach i festiwalach filmowych.

Mimo, że Twórca projektu już dawno rozliczył się ze wspierającymi, to wciąż otrzymuje zapytania o kolejne pokazy filmowe dlatego też postanowił udostępnić film w sieci, by każdy zainteresowany mógł mieć do niego dostęp.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia krótkometrażowego filmu dokumentalnego „SM

0 komentarzy

Dołącz do dyskusji