partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Kiedy?

Spektakl tańca irlandzkiego 'Odsłony' odbędzie się 18 kwietnia 2015 r. w Krakowie, w Nowohuckim Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232, o godz. 18.00.

O czym?

Znamy się tylko poprzez innych, a inni znają tylko naszą zewnętrzną formę. Dlatego utożsamiamy się z tą formą. Znamy swój obraz odbijający się w oczach innych ludzi albo w lustrze. (cyt. Osho, Wielka księga sekretów)

Często patrzymy na siebie oczami innych, choć znamy siebie najlepiej, znamy własną wartość i wiemy na co nas stać. Jednak rodzaj dystansu, nasycenie emocjami, ciepło lub chłód w naszych relacjach sprawia, że jesteśmy różnie odbierani. Inaczej w domu, w pracy, w czasie wolnym. Czasem przeglądając się w cudzych oczach widzimy odbicie, które jest dla nas zaskakujące. Mamy wątpliwości, czy to naprawdę my. Inni, zniekształceni jak w Gabinecie Luster.

Dla kogo?

Spektakl kierujemy do wszystkich widzów, którzy interesują się tańcem, kulturą irlandzką lub po prostu chcą przyjemnie spędzić czas.

Dlaczego?

Pragniemy, by spektakl 'Odsłony' był kolejnym udanym projektem w naszym dorobku artystycznym. Do tej pory zrealizowałyśmy: 'Trzy kolory' (2010), 'Dwa światy, czyli gdy do baśni zakrada się mrok' (2011), 'Kobieta' (2012), 'Splecione w nas' (2014). Każde przedstawienie to dla nas ogromny wysiłek, praca i odkrywanie samych siebie. Największą radością natomiast jest możliwość dzielenia się z widzami naszymi inspiracjami, muzyką i tańcem. Kultura irlandzka w tej odsłonie wydaje nam się najbardziej atrakcyjna.

Fundusze

Nasza pracowitość i zapał są wielkie, ale możliwości finansowe są znacznie skromniejsze. Prosimy o wsparcie, ponieważ pragniemy zrealizować spektakl tak, by nie odbiegał od tego co podpowiada nam wyobraźnia. Niezbędnym elementem każdego przedstawienia są kostiumy i ich siła wyrazu. Pomysły mamy już sprecyzowane, teraz potrzebujemy funduszy by je zrealizować. Kolejny koszt to działania marketingowo-promocyjne.

Reasumując

Zebrane pieniądze przeznaczymy na kostiumy, elementy scenografii oraz działania marketingowo-promocyjne.

0 komentarzy

patroni projektu

 • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

 • Zmiana daty próby generalnej!

  Uprzejmie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych zmianie uległa data próby generalnej.

  Próba odbędzie się dzień wcześniej, czyli w środę 15.04. w godzinach wieczornych, w Nowohuckim Centrum Kultury.

  Wszystkich zainteresowanych powstawaniem spektaklu 'Odsłony' serdecznie zachęcamy do wybrania tego prezentu.

 • Możliwość reklamowania!

  Uruchamiamy dodatkowy 'prezent' możliwość reklamowania swojej firmy podczas spektaklu 'Odsłony' w Nowohuckim Centrum Kultury 18.04.2015., zamieszczenia logotypów na stronie www.eriu.art.pl, oraz stosownej adnotacji na facebooku - to wszystko przy wpłacie na konto projektu 500 zł. Gorąco zachęcamy!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji