partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

W połowie marca ruszamy w trasę promującą naszą trzecią i ostatnią EP. Jest to trasa zorganizowana zupełnie samodzielnie i nie mamy pojęcia jak to się skończy.
Pomóżcie nam, aby to wydarzenie stało się pasmem głośnych i tłumnie uczęszczanych rock’n’rollowych koncertów w kraju nad Wisłą. Niech się niesie!

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Straight Jack Cat.

Mogliście spotkać nas np. w Półfinale Must Be The Music "Tylko Muzyka" 2014 oraz jako support zespołu COMA podczas kilkunastu koncertów jesienią 2014.

Wygraliśmy kilka festiwali: Emergenza Poland 2013, KortoFest 2013, Rock May Festival 2013, Klang 2013, Megafon 2013 (Radio Kraków); a ostatnio zostaliśmy zaproszeni do IX Offensywy De Luxe w III Programie Polskiego Radia (towarzysząc na scenie takim wykonawcom jak Artur Rojek i Organek).

Wydaliśmy też dwa albumy: EP1 i EP2.

Opis projektu:

W połowie marca chcemy zagrać naszą pierwszą, samodzielnie zorganizowaną trasę koncertową, którą nazwaliśmy “Crime Against Fashion”. Będzie to trasa promująca nasze trzecie wydawnictwo zatytułowane EP3, które ukaże się zaraz przed rozpoczęciem trasy. Nie musimy chyba dodawać, że jest to dla nas bardzo istotne wydarzenie (jak każdy pierwszy raz) i chcemy, by wypadło jak najlepiej.

Naszym celem jest przetracie szlaków i zagranie dla Was w 13 miastach w całej Polsce.

Co to za miasta?
Warszawa, Białystok, Lublin, Gdańsk, Bydgoszcz, Aleksandrów Kujawski, Łódź, Kraków, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Poznań, Wrocław.

Taka wycieczka przez Polskę, to spore - jak na nasze możliwości - koszty: wynajęcie samochodu, paliwo, noclegi… Razem 6500zł czyli równowartość około 35 biletów na każdym koncercie.

Dlatego liczymy na Wasze wsparcie!

Przychodząc na koncerty możecie w realny sposób pomóc nam zrealizować nasz projekt.
Dla wspierających mamy szereg nagród, a w szczególności wejściówki na koncerty podczas
trasy koncertowej “Crime Against Fashion”.

Odwdzięczymy się energią na scenie!!!

Członkowie i ich instrumenty:
MAREK PALKA - wok./git.
SEBASTIAN KASZYCA - bębny
DAMIAN SZAFRAN - bas
MICHAŁ ZACHARIASZ - key./git./wok.

 

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji