partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Jesteśmy grupą młodych ludzi z pasją do kreowania. Chcemy stworzyć coś niepowtarzalnego i tylko dzięki Wam może się to udać. Pozwólcie, że pokrótce przedstawimy Wam nasze plany. Może te kilka słów przekona Was do kliknięcia „wesprzyj”! :)

Co będziemy realizować?

Jest to film krótkometrażowy opowiadający o młodej dziewczynie cierpiącej na depresję, jej problemach z matką i trudnościami w kontaktach z rówieśnikami. Film jest inspirowany malarstwem belgijskiego malarza surrealistycznego Rene Magritte’a.

Jaki jest cel naszych działań?
Chcielibyśmy przedstawić chorobę jaką jest depresja, jaki ma wpływ na życie codzienne i to, że inni ludzie często nie są w stanie jej zauważyć lub bagatelizują ten problem. Chorzy czasem nie wiedzą co się z nimi dzieje i są tym stanem przerażeni. Zależy nam na tym żeby zrobić profesjonalny film, który później wyślemy na międzynarodowe festiwale.

Kilka słów o nas:

Marta Ossowska – reżyser i montażysta

Film jest moją pasją od wielu lat zarówno w teorii jak i w praktyce. Zrealizowałam kilka etiud filmowych jako reżyser i montażysta. Brałam udział w wielu warsztatach filmowych. Od kilku lat jestem związana z teatrem TR Warszawa gdzie filmuję spektakle i montuję relacje z wydarzeń. Zrealizowałam film promocyjny dla Pub Crawl Warsaw oraz zmontowałam dwie etiudy w ramach spotkań Weź to nakręć! Dwa razy brałam udział w konkursie 48 Hour Film Project. Uczę się reżyserii filmowej i montażu na Akademii filmu i telewizji w Warszawie oraz studiuję Filologię Romańską na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Jacek Kowalczyk - operator filmowy

Jestem operatorem pełnym pasji, w moich zdjęciach staram się przedstawiać świat w nietypowy sposób. Byłem operatorem krótkometrażowego filmu „Matka Jeży” w reżyserii Zuzanny Fabijańskiej, filmu „Polaki” reż. Paweł Wróbel oraz kilku teledysków, między innymi Gospel „Helikopter”. Zdobywałem doświadczenie biorąc udział w takich produkcjach jak „Królewicz Olch” Kuby Czekaja, „Bitwy o tron” Kuby Maciejko, „Jak to się robi” Marcela Łozińskiego, „Na Fali: Ballada o Olku Dobie” Pawła Bogacza i innych. Szlifuję swoją wiedzę z zakresu sztuki operatorskiej na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie oraz ukończyłem kurs „Przedszkole Filmowe” w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

 

Zuza Barc – organizacja produkcji

Obecnie kończy ukrainistykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz organizację produkcji i scenariusz w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Organizuje od zawsze, od małych rzeczy po trochę większe. Ostatnimi czasy koordynowała takie projekty jak Koncerty Urodzinowe Chopina, Święto Muzyki czy Ćwiczeniówkę w Bibliotece Ordynacji Krasińskich. Dużo podróżuje i robi zdjęcia, a raczej zapisuje to co dostrzega. Pracowała przy wielu studenckich planach filmowych, ostatnio zrealizowała film krótkometrażowy „Śliczna dziewczyna” na bazie opowiadania Marka Hłaski. Jest jedną z twórców zespołu Etno Techno.

 

Renata Stanek – organizacja produkcji

Absolwentka Akademii Filmu i Telewizji, filmem zajmuje się od lat 90-tych, na swoim koncie ma zrealizowane etiudy, filmy dyplomowe oraz filmy dokumentalne.


Alicja Pytka - kierownik planu

Ukończyłam szkołę charakteryzacji i wizażu Make Up Star. Obecnie studiuje Organizację Produkcji Telewizyjnej i Filmowej. Pracowała jako wizażystka/charakteryzatorka przy programie Dom Wróżek: Ponad Zmysłami przy teledysku Alabama Shakes - Gimme all your Love (Genero Submission) oraz przy filmie krótkometrażowym „Turn” w reżyserii Artura Czerwińskiego.

 

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDE WSPARCIE. TYLKO DZIĘKI WAM UDA SIĘ TO ZREALIZOWAĆ!
DZIĘKUJEMY :)

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Organizator Produkcji - Renata

    Renata Stanek - Organizacja produkcji

    Jestem absolwentką filologii ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Na co dzień jestem właścicielką firmy projektowej, ale moją największą pasją od początku lat 90-ych jest film. W swoim dorobku mam mam etiudy filmowe jako reżyser i scenarzysta, filmy dyplomowe jako kierownik produkcji oraz filmy dokumentalne - również jako kierownik produkcji. Aktualnie pracuję przy dwóch projektach.

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji