partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Kiedy?

Spektakl tańca irlandzkiego 'Wybór' odbędzie się 2 kwietnia 2016 r. w Krakowie, w Nowohuckim Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232, o godz. 18.00.

O czym?

Nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności.

(J. K. Rowling)

'Wybór' spektakl tańca irlandzkiego w choreografii Agaty Kowalczyk, w wykonaniu krakowskiego Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU, połączony z obchodami jubileuszu 10-lecia zespołu ERIU.

W barwny i humorystyczny sposób opowiada o tancerkach. Ich dylematach, decyzjach, konsekwencjach, przypadkach, zrządzeniach losu, spotkaniach, które doprowadziły je do tańca irlandzkiego i punktu, w którym się znajdują. Snuje opowieść o zyskach i stratach, pracy nad sobą, walce ze słabościami, o wybieraniu priorytetów, poświęceniu, kształtowaniu charakterów, ścieżkach, które zrodziły ich wspólny taneczny mianownik. O pasji tworzenia, współpracy, ale także o zmęczeniu i frustracjach dnia codziennego.
Spektakl 'Wybór' to dawka pozytywnej energii dla każdego!

Dla kogo?

Spektakl kierujemy do wszystkich widzów, którzy interesują się tańcem, kulturą irlandzką lub po prostu chcą przyjemnie spędzić czas.

Dlaczego?

Robimy wszystko, by spektakl 'Wybór' był wyjątkowym projektem w naszym dorobku artystycznym, szczególnie że towarzyszy on obchodom 10-lecia zespołu ERIU.

Każde przedstawienie to dla nas ogromny wysiłek, praca i odkrywanie samych siebie. Największą radością natomiast jest możliwość dzielenia się z widzami naszymi inspiracjami, muzyką i tańcem. Kultura irlandzka w tej odsłonie wydaje nam się najbardziej atrakcyjna.
Do tej pory zrealizowałyśmy: 'Odsłony' (2015), 'Splecione w nas' (2014), 'Kobieta' (2012), 'Dwa światy, czyli gdy do baśni zakrada się mrok' (2011), 'Trzy kolory' (2010).

Fundusze

Nasza pracowitość i zapał są wielkie, ale możliwości finansowe mamy znacznie skromniejsze. Prosimy o wsparcie, ponieważ pragniemy zrealizować spektakl tak, by nie odbiegał od tego co podpowiada nam wyobraźnia. Niezbędnym elementem każdego przedstawienia są kostiumy i ich siła wyrazu. Pomysły mamy już sprecyzowane, teraz potrzebujemy funduszy by je zrealizować. Kolejny koszt to działania marketingowo-promocyjne.

Reasumując

Zebrane pieniądze przeznaczymy na kostiumy oraz działania marketingowo-promocyjne.

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji