partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Kim jesteśmy?


Nazywamy się Karrakan. Pochodzimy z Ostrołęki. Nasza muzyka to ciężki Rock'n'Roll gdzieniegdzie obarczony heavy metalową stylistyką oraz urozmaicony solowymi i harmonicznymi partiami saksofonu. Wszystkiemu towarzyszą głębokie i liryczne teksty. Bardzo dużo czerpiemy z twórczości znanego ostrołęckiego poety – Alfreda Sierzputowskiego. Piszemy również sami, a czasami porywamy się nawet na tłumaczenia poematów oryginalnie napisanych w języku angielskim, czego dowodem będzie jeden utwór spod pióra amerykańskiego klasyka – Edgara Allana Poe.


Posłuchaj: KARRAKAN – PROMO 

https://karrakan.bandcamp.com/album/promo

Na co zbieramy?

Naszym celem jest wypuszczenie debiutanckiej płyty. Wszystko jest już gotowe do wydania. Wszelkie prace związane z obróbką audio, oprawą graficzną, czy planowaniem marketingu naszego pierwszego krążka są zakończone. Przewidujemy jedynie naniesienie drobnych poprawek przed faktycznym wysłaniem materiału do produkcji. Nagraliśmy również teledysk, który pomoże nam w promocji tego wydawnictwa. Jego zapowiedź niebawem pojawi się w sieci, natomiast premiera odbędzie się po zakończeniu tego projektu.


Ile to kosztuje?


Sam koszt produkcji opakowań i tłoczenia 2000 płyt to 6000zł. Próg tego projektu jest ustawiony na 3000zł, ponieważ za tyle pieniędzy możemy wypuścić przynajmniej 500 sztuk, jednak jeżeli dzięki Waszej pomocy uda się zebrać więcej, będziemy mogli zwiększyć nakład, co pomoże nam w dalszym promowaniu naszej działalności. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę!


Jak nas wesprzeć?


To proste! Wystarczy wybrać jeden z prezentów, których lista znajduje się po prawej stronie lub wpisać dowolną kwotę, po czym kliknąć czerwony przycisk “WSPIERAM PROJEKT”. Możesz to zrobić anonimowo, jeżeli jednak założysz konto na WspieramKulture.pl (można to zrobić przez facebooka), po zakończeniu projektu będziemy mogli skontaktować się z Tobą i wysłać Ci odpowiednią nagrodę. Wszelkie informacje na temat działania tego serwisu znajdują się pod adresem http://wspieramkulture.pl/o-serwisie. W razie jakichkolwiek pytań możesz również napisać bezpośrednio do nas na KarrakanBand@gmail.com

 

Podsumowanie:

Materiał na debiutancką płytę nagrano latem 2015 w EmKa studio Przasnysz.
KARRAKAN:
Dominik Górski – perkusja
Jan Sierzputowski – saksofon, wokal
Kamil Badeja – bas
Piotr Sierzputowski – gitara, wokal

Alfred Sierzputowski – mnóstwo wspaniałej poezji

Marek Karolski – realizacja dźwięku, miks i mastering.
Krzysztof Głażewski – oprawa graficzna płyty
Magdalena Romanik – scenariusz i reżyseria teledysku promującego płytę
Adrian Żebrowski – odtwórca głównej roli w teledysku promującym płytę
Adam Wołosz – realizacja i montaż teledysku promującego płytę
Mirek Górski – autor logo zespołu
Elwira Jastrzębska – konsultacja PR
Urszula Szadkowska – grafika do utworu pt.”Gość i Pragnienie”
Jerzy Żebrowski – zdjęcie do utworu pt.„Gawęda o istnieniu”

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji