partnerzy projektu

OŻENEK 2017: zostań Mecenasem Premiery w Teatrze 6.piętro!

CO PLANUJEMY?

W marcu 2017 roku wystawimy na naszej scenie "Ożenek" - arcydzieło sztuki komediowej Mikołaja Gogola. Spektakl wyreżyseruje Andrzej Bubień - uznany twórca polskiego i światowego teatru, laureat licznych nagród i wyróżnień (na czele z najważniejszą nagrodą teatralną Petersburga oraz nominacją do prestiżowej rosyjskiej Złotej Maski). Autorką scenografii i kostiumów będzie Anita Bojarska, a muzykę stworzy Piotr Salaber.

W rolach głównych wystąpią: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Dorota Krempa, Joanna Żółkowska, Janusz Chabior, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Cezary Żak i Michał Żebrowski.

DLACZEGO ZWRACAMY SIĘ DO WAS?

Ponieważ istniejemy dla Was. Dzięki Wam Teatr 6.piętro funkcjonuje, ma powera i ciągle szuka nowych sposobów, aby Was inspirować i wymieniać emocje. Dzięki Wam mamy energię aby nie zatrzymywać się w miejscu, ale myśleć o ciągłym doskonaleniu naszego repertuaru i pomysłów na spotkania z Wami. Naszym celem jest teatr oparty o literaturę najwyższej próby, brawurowy pod względem aktorskim, dopracowany na poziomie scenografii, muzyki, choreografii, kostiumów. To jest zadanie trudne ale wykonalne w wypadku sztuk małoobsadowych. Chcąc jednak zaprezentować naszym widzom "Ożenek" Gogola nie jesteśmy w stanie sfinansować produkcji tylko w oparciu o wpływy z biletów.

NA CZYM NAM ZALEŻY ?/ NA CO ZBIERAMY?

Chcemy spotkać się z Wami przez idee finansowania społecznościowego. To dla Nas nowy sposób na współtworzenie zdarzeń kultury w bliskości z Wami. Chcemy zaprosić Was, abyście dzięki możliwościom tej platformy poczuli się mecenasami czy też współproducentami naszej premiery i wsparli finansowanie jej produkcję. Zbieramy kwotę 60 000 zł na scenografię tego spektaklu. Stworzenie świata wywiedzionego z rosyjskiej klasyki na scenie szóstego piętra Pałacu Kultury i Nauki to nie lada wyzwanie, o czym wiedzą Ci z Was, którzy widzieli poprzedni projekt Anity Bojarskiej - "Wujaszka Wanię".

A CO CHCEMY WAM ZAPROPONOWAĆ?

Myśleliśmy nad listą przez kilka miesięcy analizując Wasze częste pytania, prośby, komentarze na Facebooku. Staraliśmy się, aby propozycje te były atrakcyjne i jedyne w swoim rodzaju. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, szczególnie, że większości nie będzie można zdobyć czy zorganizować poza tą akcją. Wśród listy nagród jest m.in możliwość uczestniczenia w premierze spektaklu "Ożenek" w marcu 2017 r (40 podwójnych zaproszeń), możliwość uczestniczenia w pierwszym spektaklu z publicznością (20 podwójnych zaproszeń), uczestniczenia w próbach do spektaklu w towarzystwie aktorów i reżysera (15 podwójnych zaproszeń) czy uzyskania autografu od ulubionego Aktora. Mamy nadzieję, że propozycja posiadania własnego fotelu na naszej widowni przez rok również wyda się Wam interesująca ;). 

Wszystkie szczegóły dotyczące rezerwacji i terminów będzie można uzyskać dzwoniąc do Biura Obsługi Widzów pod nr telefonu 22 353 11 77 lub 22 656 72 23 lub pisząc na adres: rezerwacja@teatr6pietro.pl

MYŚLIMY POZYTYWNIE, CZYLI CO JAK NAM TO WYJDZIE? 

Jak nam to wyjdzie to zabierzemy się za kolejne wydarzenia, na które sami (bez Waszego wsparcia) byśmy się nie zdecydowali. Mamy wiele pomysłów na działania wykraczające poza to, do czego zdążyliśmy Was przyzwyczaić.

A CO JAK NAM NIE WYJDZIE?

Jakbyśmy tak myśleli, to byśmy w życiu nie otworzyli Teatru 6.piętro :)

Dlatego mamy nadzieję, że nam się uda.

Więcej o nas: www.teatr6pietro.pl i www.facebook.com/Teatr6pietro/?fref=ts

0 komentarzy

patroni projektu

  • WspieramKulture.pl WspieramKulture.pl

    Niezmiernie miło jest nam gościć na naszym serwisie Teatr 6.piętro. Polecamy Waszej uwadze projekt OŻENEK i zachęcamy do wsparcia.

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji