partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

CEL PROJEKTU
Wydanie książki „Nowy rok / Nowy rock”.

O KSIĄŻCE / O PROJEKCIE
Książka „Nowy rok / Nowy rock” pokazuje różne aspekty życia rodzinnego. Jest napisana w formie pamiętnika. Mówi o sprawach delikatnych, o których trudno powiedzieć głośno, nawet najbliższej osobie.
Skierowana jest do osób dorosłych, zastanawiających się nad relacjami pomiędzy bliskimi osobami. Nie daje gotowych rozwiązań, ale inspiruje do przemyśleń. Zawiera refleksje związane z pojawieniem się dziecka w rodzinie, a także związane z niechęcią do powiększenia rodziny. Opowiada między innymi o rodzicielstwie zastępczym. Przedstawione w niej sytuacje są oparte na zdarzeniach prawdziwych.

Tekst jest ilustrowany przez Martę Bystroń, absolwentkę ASP. Ilustracje są czarno-białe i przygotowane specjalnie tak, aby towarzyszyć treściom przekazywanym w książce. martabystron.pl

NA CO DOKŁADNIE PRZEZNACZONE ZOSTANĄ ZEBRANE PIENIĄDZE?
Zebrane środki zostaną przeznaczone na przygotowanie książki do druku, przygotowanie ebooka oraz wydruk 500 egzemplarzy książki. Tekst i ilustracje są już gotowe. Jeśli zbiórka przekroczy założoną kwotę, wydrukuję więcej egzemplarzy.

O AUTORCE
Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Pedagogiki Specjalnej (kierunek resocjalizacja). Jako wolontariuszka zajmuję się pedagogiką, szczególnie rodzicielstwem zastępczym. Lubię pisać opowiadania, wiersze. Moje doświadczenia pedagogiczne przekazuję w książkach. Pierwsza, zatytułowana „Pierwszy dzień” wydana w 2013 roku, skierowana była do młodzieży znajdującej w trudnych sytuacjach, która wchodzi w dorosłe życie. Pierwszą książkę finansowałam sama, głównie była rozdawana, aby mogła trafić do osób, które same by książki nie kupiły, a były główną grupą docelową.

Moja poprzednia książka - link do wydawnictwa

Gdy uzbieram potrzebną sumę, od razu zaczniemy prace nad drukiem, aby książka „Nowy rok / Nowy rock” została wydana jeszcze w 2016 roku i aby można było zacząć z nią Nowy Rok 2017.


Zachęcam do zadawania pytań.

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji