partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

„NICZYJA” powstała pod wpływem mojej ulubionej mangi i anime. Książka to romans rozgrywający się w Japonii, okraszany scenami erotycznymi. Jednak nie do końca typowy i tradycyjny. Różnica kultur, pojmowania rzeczywistości i zwykła bariera językowa, to tylko niektóre aspekty przygody, w jaką uwikłała się główna bohaterka. Opowiada przede wszystkim o miłości, lecz nie tylko o uczuciu budzącym się pomiędzy dwojgiem głównych bohaterów, ale także o miłości do orientalnego kraju, jego kultury i piękna. Do tego dodajmy pikanterię scen erotycznych, pisanych subtelnym językiem, bez tak teraz obecnych wulgaryzmów i dosadności, a mamy całkiem nietypową opowieść. Powstała już jej kontynuacja pt. „TYLKO TWOJA” oraz na ukończeniu jest część trzecia. Zbieram środki na wydanie pierwszej części, która jest już przygotowana do druku, a jej objętość to około 300 stron. Mam też projekt okładki. Próbne egzemplarze trafiły już do rąk blogerek- recenzentek, a opinie o „NICZYJEJ” są jak najbardziej pozytywne.

Wydawnictwa, które zgodziły się wydać moją książkę, proponują mi
współfinansowanie jej wydania. Jako początkująca autorka mogę skorzystać z takiej właśnie opcji. Wydawca zapewnia też zajęcie się całym cyklem wydawniczym, od korekty, druku, poprzez dystrybucję, a nawet reklamę. Budżet zatem pokryje koszt wydania pierwszego nakładu z całą gamą usług. Zaś nadwyżkę, o ile taka będzie, przeznaczę na reklamę, promocję oraz gadżety związane z książką. Zamierzam wykorzystać reklamy dostępną na portalach społecznościowych, Facebooku, Tweeterze, Instagramie oraz Google. Jestem też w stanie, z pomocą Państwa, stworzyć kampanie promocyjna reklamowe w czasopismach, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Gdyby nadwyżka budżetu sięgnęłam 150 % i więcej, resztę pieniędzy przeznaczę na wydanie drugiej części. Książka posiada swój fanpage oraz stronkę w Internecie.

Kochani! Wybrałam zbiórkę społecznościową, ponieważ wierzę w dobroć Waszą i Wasze wsparcie. Chcę podzielić się z Wami nie tylko „Niczyją”, ale także, a może przede wszystkim, moją pasją i miłością nie tylko do pisania, ale też do Japonii, jej kultury, piękna i odmienności. Wierzę, że przy Waszym wsparciu uda mi się pokazać „Niczyją” światu i pokochacie ją tak samo, jak i ja. Zachęcam do zapoznania się z recenzjami i opiniami blogerek. Wszystko na Fanpage książki oraz na jej stronce. Zwracam się z gorącą i serdeczną prośbą – POMÓŻCIE I WSPIERAJCIE - a ja w zamian podaruję wam odrobinę odmienności i zabiorę w podróż do Japonii!

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Konkurs

    Już w tę niedzielę rusza pierwszy z sześciu konkursów wspomagających projekt. Każdy darczyńca będzie miał szansę na wygranie nagrody specjalnej. Info na moim fanpage na Facebooku oraz na fanpage "Niczyjej" pozdrawiam i zachęcam do udziału oraz wpłat! Autorka

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji