partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Festiwal Sztuki Współczesnej ART.eria wystrzeli po raz VII !
Jednak by mogło się to stać, wszyscy kulturoholicy i kulturoholiczki powinni zjednoczyć swoje siły i wesprzeć jedyną taką inicjatywę: Festiwal Sztuki Współczesnej wychodzący w przestrzeń publiczną Częstochowy, kreujący twórcze postrzeganie rzeczywistości i pokazujący, że ta rzeczywistość dzięki sztuce nabiera zupełnie nowych barw!
ART.eria to festiwal tworzony przez Fundację Kulturoholizm, który przez 7 lat istnienia w kulturalnym kalendarzu kraju zdobył wiele głosów uznania zarówno od artystów/artystek, jak i krytyków/krytyczek i kuratorów/kuratorek, ale co najważniejsze, również mieszkańców/mieszkanek, doceniających jego nowatorskie podejście do sztuki w ogólnodostępnej przestrzeni miasta.
To co sprawia, że ART.eria jest wyjątkowa, to jej główna misja - budowanie więzi społecznych i troska o dobro wspólne, które charakteryzują wszystkich twórców/twórczynie zapraszanych na festiwal. Akcja crowdfundingowa ma wesprzeć organizację eventów w ramach VII edycji Festiwalu, który odbędzie się już we wrześniu tego roku. Od samego początku istnienia pomysłodawcy przykładali szczególną wagę do profesjonalizmu i wysokiego poziomu realizacji zakładanych wydarzeń artystycznych. Żeby utrzymać taki poziom, konieczne jest Wasze wsparcie.

Jeśli zechciał(a)byś wejść w szeregi Kulturoholików/Kulturoholiczek i pomóc w zebraniu środków na VII wystrzał ART.erii wystarczy, że dołączysz do akcji crowdfundingowej – liczymy na wszystkich, którzy czują się związani z kulturalną stroną miasta – razem możemy oddać salwę na cześć różnorodności, wolności w tworzeniu żywej, odpowiedzialnej społecznie sztuki!
ART.eria to festiwal tworzony z ludźmi i dla ludzi . Biorąc udział w akcji crowdfundingowej zostajesz częścią niepowtarzalnego projektu, który kreuje miejską rzeczywistość. Twoje zaangażowanie zaowocuje eventami we wrześniu bieżącego roku, których współtwórcą/współtwórczynią możesz stać się już dziś! VII edycja czeka z wystrzałem właśnie na Ciebie 

0 komentarzy

patroni projektu

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji