partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

5 Festiwal Dużego Formatu to dwa jesienne dni w Warszawie, na Saskiej Kępie i Ochocie, dni wypełnione sztuką
Pierwszy dzień to spotkania literackie, dwa koncerty, przegląd artystycznych filmów krótkometrażowych.
Głównym bohaterem będzie Leszek Szaruga, który w tym roku obchodzi 50-lecie pracy twórczej.
Wręczymy również nagrody laureatkom 5. Ogólnopolskiego Konkursu na Tomik Wierszy Duzy Format - od razu odbędzie się pierwsza promocja ich nowych książek.

Drugi dzień to maraton literacki - przygotowaliśmy spotkania z autorami z całej Polski - w wielu przypadkach tego dnia będą miały premiery ich najnowsze książki.

Szczegółowy program znajdziesz tutaj: http://fundacjadf.pl/projekty/festiwal/5-festiwal-2017/
UWAGA: program może nieznacznie się zmienić.

 

0 komentarzy

patroni projektu

 • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

  Narodowe Centrum Kultury przyznaje patronat nad projektem na portalu wspieramkulture.pl. Przyznanie patronatu przez Narodowe Centrum Kultury na portalu wspieramkulture.pl nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu honorowego Narodowego Centrum Kultury i nie upoważnia do używania logotypu instytucji w ramach promocji przedsięwzięcia. Patronat przyznany na portalu wspieramkulture.pl obejmuje jedynie zbiórkę pieniędzy prowadzoną na tymże portalu. Prośby o patronat honorowy należy kierować za pomocą formularza znajdującego się na stronie Narodowego Centrum Kultury: http://www.nck.pl/rejestracja.html.

 • WspieramKulture.pl WspieramKulture.pl

  Polecamy ten projekt!

Aktualizacje

 • Niebieska Godzina Niedziejko

  Chcesz zobaczyć jak wygląda okładka książki, którą można wcześniej zamówić? kliknij: http://fundacjadf.pl/niebieska-godzina/ tam też bezpłatny fragment w PDFie polecamy!

 • Późnia Tomczyszyn-Harasymowicz

  Chcesz zobaczyć jak wygląda okładka książki, którą można wcześniej zamówić? kliknij: http://fundacjadf.pl/poznia/ tam też bezpłatny fragment w PDFie polecamy!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji