partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Pierwsza edycja Okna na Kulturę przerosła nasze oczekiwania! Czerwcowy koncert Henry David’s Gun pokazał, że warto organizować ambitne koncerty w naszym mieście. Jeśli się chce - to można! Czas więc na drugą edycję, tylko tym razem - chcemy ją zorganizować wspólnie!

24 listopada w Warsztatowej zagra Daniel Spaleniak!

Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro sam zawarł swoją biografię w tym zdaniu, czy należy dodawać coś więcej? Może tylko to, że jego debiut „Dreamers” to jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich lat, dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych.

Daniel zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.a

Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym piosenkę Daniela „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Dear love of mine” w produkcji Netflixa „Ozark”.

To wydarzenie, które jest naszym marzeniem, bo liczy się dla nas zarówno wspaniała muzyka jak i kultura w naszym mieście. Co dajemy od siebie? Pracę wolontarystyczną ponad nasze siły (grafika, promocja, druk, organizacja) + nagłośnienie i miejsce, które zapewniają fantastyczne chłopaki z Warsztatowa Cafe. Promocyjnie wspiera naszą inicjatywę Radio Tczew.

Różne są progi, na różne nogi - stwórzmy wspólnie społeczność, której zależy na magicznych momentach. Razem możemy udowodnić, że w Tczewie nic się nie dzieje - tylko wtedy kiedy nic się nie robi!

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • UDAŁO SIĘ!

    Drodzy/Drogie Wspierający/Wspierające, mamy to - do zobaczenia 24 listopada w Warsztatowej! Nadwyżkę (4%) przeznaczymy na dodatkową porcję naklejek! Będzie super, zobaczycie, a co ważniejsze - usłyszycie! Dzięki i do zobaczenia!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji