partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Po dwóch pierwszych odsłonach nie zwalniamy tempa i mamy dla Was kolejną propozycję muzyczną, która z pewnością nie zawiedzie! Zapraszamy na koncert, który po raz kolejny przyciągnie miłośników grania kameralnego, ale pięknego i pełnego emocji.

13 kwietnia w Warsztatowej zagra Oly.

Oly., a tak naprawdę Aleksandra, to utalentowana piosenkarka i songwriterka. Na swoim koncei ma dwa długogrające albumy (w tym jeden z zeszłego roku). Oprócz tego pisała piosenki do filmu i współrpacowała z takimi artystami, jak: Low Roar, Andrzej Smolik, Fismoll.

Występowała na: Spring Break Festival, Halfway Festival, Open’er Festival, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych „Co Jest Grane”. W lutym zeszłego roku teledysk do piosenki Oly., zatytułowanej „Growing Young“, otrzymał nominację na prestiżowym festiwalu filmu, muzyki i technologii SXSW w Austin.

Twórzość Oly. to mieszanka piosenek melancholijnych i energicznych, ale żadnej z nich nie można odmówić serca i głębi. Gwarantujemy, że jej występ będzie piękną podróżą i oderwaniem od rzeczywistości.

Udało nam się już zaprosić Henry Davids GUN i (dzięki Wam!) Daniela Spaleniaka (nominowanego do Fryderyka!) - a teraz? Znowu będziemy pracować wolontarystycznie, by ten koncert był jak najlepszy. Was prosimy o rozpowszechnienie zbiórki i wykup wejściówek :)

Liczy się dla nas zarówno wspaniała muzyka jak i kultura w naszym mieście. Od początku wspiera nas Warsztatowa Cafe oraz Radio Tczew.

Różne są progi, na różne nogi - stwórzmy wspólnie społeczność, której zależy na magicznych momentach. Razem możemy udowodnić, że w Tczewie nic się nie dzieje - tylko wtedy kiedy nic się nie robi!

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Partnerzy i sponsor!

    Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że nasza inicjatywa została doceniona przez tczewskie Link Bistro, który to lokal został jednocześnie naszym Partnerem! Sponsorem naszego wydarzenia zostały z kolei Gdańskie Składy Drzewne w Tczewie. Dziękujemy, że znaleźli Państwo wartość w naszej muzycznej inicjatywie tworzonej z pasją! :)

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji