partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Projekt zespołu Loopto powstał jesienią 2018 roku. Doświadczeni muzycy grający również ze sobą wcześniej stworzyli nowy projekt ze świeżym podejściem do muzyki. Jest to Pop-Rockowy zespół z elementami wielu innych gatunków. Gramy po prostu piosenki. Nie są to prymitywne kompozycje, a jednocześnie nie są trudne w odbiorze. Poszukujemy wsparcia finansowego na dokończenie naszej płyty. Po 7 utworach i w połowie ósmego wykrwawiliśmy się. Produkuje nas jeden z najlepszych producentów Jasiu Kidawa, który podejmuje się tylko obiecujących projektów.

Mamy zaplanowany finał płyty na koniec września 2019. W międzyczasie chcemy nagrać klip video a tuż po nagraniu z gotowym materiałem nasz producent zaoferował wsparcie w postaci kontaktów i osobistego zaangażowania aby materiał trafił we właściwe ręce wydawcy i promotora.

Środki potrzebujemy na dokończenie nagrań, mastering materiału, nagranie klipu video i wszystkich kosztów związanych z tłoczeniem płyt, drukowaniem okładek i pokrycia kosztów dojazdów na sesje Toruń-Warszawa.

 

Obecnie można nas posłuchać tylko na facebooku. www.loopto.pl

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji