partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

O FILMIE

Każdy wie jak wygląda sytuacja ze znalezieniem pracy w Polsce. Ludzie kończą studia, czasami naprawdę świetne kierunki a nie mogą jej znaleść. Decydują się pracować na śmieciowych umowach, na posadach których skrycie nienawidzą. I właśnie o tym jest ten film. Tylko ukazany w całkiem absurdalnym świecie, gdzie wyjście przed szereg oznacza wyjście z "normalnego", bezpiecznego życia.

Główna bohaterka - Mała pracuje przy Usuwaniu Przedmiotów Zagrażających Zdrowiu lub Życiu Uczestników Ruchu Drogowego, czyli rozbija swoim ciałem drzewa stojące przy drodze. Powoli ma już dość takiej nudnej i mało rozwijającej pracy. Postanawia zmienić swoje życie i spełniać swoje marzenia. A jej największym marzeniem jest... praca na ZMYWAKU.


"Zaproszenie na Zmywak" będzie wysyłane na najróżniejsze konkursy w kraju i za granicą. Będzie tłumaczone na 4 języki (rosyjski, ukraiński, angielski, francuski) i wrzucony na portal YT oraz Vimeo.

 

O NAS

W dniu bliżej nieokreślonym kilkoro młodych ludzi - studenci kierunków filmowych w Krakowie zebrało się by w końcu zacząć realizować swoją największą pasję - FILM. Scenariusz był gotowy, operator planował ujęcia i wraz z reżyserem rysował storyboard. Aktorzy zostali wybrani i w końcu udało się ekipie zrealizować zdjęcia próbne. Niestety przeszkodą dla nich okazał się sprzęt.

Chcemy wypożyczyć lepszy sprzęt i na to potrzebujemy pieniędzy zebranych tutaj. Cała ekipa wraz z aktorami pracuje przy filmie non profit.

Prosimy o wsparcie finansowe, nawet najmniejsze. Każda złotówka przyniesie korzyść dla naszego filmu.

 

Reżyseria: Marta Nawrot


Scenariusz: Marta Nawrot


Zdjęcia: Grzegorz Panek, Jakub Gabik


Dźwięk: Alexsandr Ribchinskiy, Adam Stasiun


Montaż: Grzegorz Panek


Kierownik produkcji: Kinga Romek, Agnieszka Pawłowska


Scenografia: Katarzyna Sikorska

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji