partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Kartka z kalendarza to nawiązanie do klasycznych ściennych „zrywek”, jakie wisiały w kuchni u babci, a często wiszą i dziś. Chcemy przenieść tę formę kalendarza do sieci i w ten sposób przywoływać pamięć o ciekawych (czasem zapomnianych lub prawie nieznanych) wydarzeniach z przeszłości, związanych z projektowaniem, przestrzenią, wzornictwem...

Idea
Kartka jest zawsze aktualna i prezentuje wydarzenia, których rocznica przypada na dziś. Dodatkowo najważniejsza część informacji (np. nazwa) zamieniona jest w link, który prowadzi do wyszukiwarki Google. Dzięki temu goście Twojej strony będą mogli z łatwością dowiedzieć się więcej, a to już ukoronowanie naszej misji - popularyzowania wiedzy o projektowaniu.

Co trzeba zrobić?
Żeby umieścić kartkę z kalendarza na swojej stronie, musisz jedynie skopiować poniższy kod i wkleić w miejscu, gdzie chcesz, żeby się pojawiła:
<script type="text/javascript" src="http://www.mlodziarchitekci.pl/kartka_z_kalendarza/"></script>

 Więcej szczegółów na: www.mlodziarchitekci.pl

Projekt w wersji podstawowej już działa, ale jak każdy, potrzebuje trochę pracy. Potrzeba nam symbolicznego wsparcia - pieniądze to drugorzędna sprawa, chociaż przeznaczymy je na opłacenie serwera i piwko dla programisty :)

Najważniejsze jest wsparcie idei!

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji