partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Zespół PROROCK to realizacja marzeń o tworzeniu i graniu własnej muzyki. Przez ponad dwa lata tworząc materiał, w zespole grało kilkanaście osób, przychodząc i odchodząc z różnych powodów, najczęściej zawodowych i rodzinnych. Dziś w końcu utrwalił się skład, który po pierwszym, debiutanckim koncercie w poznańskim klubie Meskal, postanowił wejść do studia i nagrać krótką płytę, zawierającą trzy utwory, które podczas koncertu wywarły największe wrażenie na słuchaczach.

Na dzień dzisiejszy zespół jest na etapie zaplanowanego na 19.01.2013 wejścia do studia i rozpoczęcia nagrań. Jednak stworzenie nawet tak niewielkiej płyty wiąże się z dość poważnymi kosztami, które trudno będzie zespołowi udźwignąć samemu. Dlatego też decyzja by poprosić Państwa o wsparcie. By mimo młodego „wieku” zespołu i nie wielkiego dorobku scenicznego, znaleźć mecenasów i współwydawców, którzy pozwolą zespołowi rozwinąć skrzydła i rozpocząć karierę muzyczną.Zakładany budżet całego przedsięwzięcia zawiera nie tylko samo nagranie materiału w studio wraz z masteringiem ale również wytłoczenie i druk obwoluty do płyty w ilości 500 szt.

Członkowie zespołu to w zasadzie dwa pokolenia, wychowane na często odmiennej muzyce, a mimo to znależli oni wspólną nić porozumienia. Teksty  pisane przez gitarzystę Jacka Tomczaka (42 l.) śpiewa Asia Malicka (25 l.) Sekcja rytmiczna to perkusista Krzysztof Turguła (45 l.) i basista Jakub Puszyński (26 l.). A wszystko przeplatane klasycznymi bluesowymi improwizacjami gitarzysty Wojtka Kozaka (56 l.).

W ramach podziękowań za wsparcie projektu, zespół oferuje Państwu, w zależności od przekazanych kwot płytę, będącą produktem finalnym  projektu, koszulkę z logo zespołu, współne tworzenie tekstu, czy wręcz całego utworu, ale też prywatny, kameralny koncert, który mógł by uświetnić Państwa imprezę. Jednak w tym ostatnim przypadku mając na uwadze koszty związane z organizacją takiego koncertu zespół musi ograniczyć swoje zobowiązanie do 100 km od Poznania i nie dużej wielkości sali w której taki koncert miał by zagrać. Chyba, że w wyniku odrębnych negocjacji darczyńca zapewni nagłośnienie oraz transport zespołu wraz ze sprzętem. Wtedy propozycja ta obejmuje każde miejsce w Polsce i każdą salę koncertową.

0 komentarzy

patroni projektu

 • Marcin Wyrostek Marcin Wyrostek

  Witam, Nie jest ważne, czy zespół składa się z profesjonalnych muzyków, czy z amatorów, a tak się przedstawiliście w zapytaniu do mnie o patronat. Amator z łac. znaczy "kochanek" ... i bardzo cenię ludzi, którzy w swoim życiu realizują swoją pasję i robią to co gra w ich sercu, gdyż to jest najważniejsze i najcenniejsze. Trzymam kciuki za płytę i za Waszą radość z muzykowania. Pozdrawiam Marcin Wyrostek

Aktualizacje

 • Nie śpimy, tylko walczymy.

  21.02 - Brak informacji o postepie prac może trochę niepokoić ale pragniemy Was zapewnić, że działamy. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wersje nagrań od naszego realizatora a jednocześnie intensywnie zabiegamy o wsparcie wśród grona naszych znajomych i rodziny. Nasze starania nie ograniczają sie tylko do granic naszego kraju, ale też dzięki pioparciu blizszych i dalszych przyjaciół liczymy na wsparcie ze Szwecji, Angli czy nawet Stanów.

 • Trailer 2013

  Dziś druga, lepsza wersja naszego trailera. Zapraszamy do obejrzenia. A w przyszłym tygodniu planujemy premierę krótkiego filmu z naszych studyjnych zmagań przy nagrywaniu.

 • Jest zajawka

  09.02 - Dostaliśmy od naszego realizatora mały miks naszych utworów. W połączeniu ze zdjęciami z naszych dwóch koncertów i pracy ze studia mam pierwszy w historii zespołu mały "teledysk". Zapraszamy do oglądania i słuchania.

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji