partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Mamy możliwość zaprezentować owoc 6 lat pracy, naszą debiutancką płytę „Tato”, 5 października na Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.
Festiwal Chrześcijańskie Granie to jedyne takie wydarzenie w Polsce, na którym spotykają się zespoły, które swoją twórczość opierają na Bogu i nie boją się o Nim mówić wprost ze sceny. Na Festiwalu zagramy w amfiteatrze na warszawskiej Woli dla około tysiąca osób. Pragniemy tam być, aby podzielić się z nimi swoją żywą wiarą, radością z niej i jej owocem – utworami, które możecie też posłuchać w załączonych klipach.
Abyśmy mogli pojechać tam w pełnym składzie, potrzebujemy jeszcze zgromadzić kwotę, ujętą w okienku ;-) Liczymy na Waszą pomoc i z góry dziękujemy za każdą kwotę.

Kuba Kornacki (Kanaan) zagrał koncert ze wszech miar autorski. „Miłość Boża, której doświadczam, jest zaskakująca, twórcza, radosna, namiętna i szalona. I takie są te piosenki” – opowiada artysta, który po kilkunastu latach rozstał się z zawodem aktora i postanowił zacząć mówić ze sceny własnym głosem. To był dobry wybór, bo naprawdę ma sporo do powiedzenia.
Dopieszczone aranżacyjnie wypady do Krainy Łagodności, jazzowe smaczki, rozległe przestrzenie i ballada żywcem wyjęta z repertuaru trubadurów. Na długo w pamięci pozostaje refren: Tak wielki Bóg zgodził się na to, bym zawsze mógł mówić mu „Tato”.
Marcin Jakimowicz, Gość Niedzielny - o występie Kanaanu na Debiutach

Zespół Kanaan jest podwójnym zwycięzcą Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Debiuty 2013 im. Moniki Brzozy w Warszawie (nagroda publiczności i nagroda jury).

 

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji