partnerzy projektu

  • ZaGrolschKultury ZaGrolschKultury

    Idea Fix doskonale wpisuje się w tematykę naszej aktywności "Za Grolsch Kultury". Wspieracie niezależnych artystów z różnych dziedzin i realizujecie bardzo ciekawy event w niebanalnym miejscu. Zachęcamy wszystkich do wspierania Idea Fix!

IDEA FIX FEST 4 || KRAKÓW || największy urban mix w sercu Krakowa

W dniach 14-15 czerwca ulica Św. Wawrzyńca 15 będzie tętniła pozytywnymi wibracjami muzycznymi, dizajnerskimi, sportowymi i kulinarnymi.

Po raz czwarty zapraszamy na największy, cykliczny, sfixowany uliczny mix w sercu krakowskiego Kazimierza–do MIMK, czyli Muzuem Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

14-15 czerwca w godz.12.00-19.00 w chłodzie HALI MIMK chcemy zarazić Was polską niezależną modą dizajnem i sztuką na TARGACH POLSKICH PROJEKTANTÓW. Znajdziecie ręcznie robione obuwie, zegarki, ekologiczną odzież, niespotykaną biżuterię, sztukę użytkową, czy nawet prace malarskie.

14-15 czerwca w godz.12.00-21.00 na Dziedzińcu MIMK zapraszamy do spędzenia czasu pod parasolem lub w słońcu na leżaku dopieszczając:

- uszy dzwiękami płynącymi z gamofonów Eltrona Johna, Daniela Drumz,   Herodsky'iego i Passion Not Fashion;

- kubki smakowe przepyszną strefą kulinarną

- uwalniając Wasze niespożyte moce na grze w badmintona, nauce jazdy   na deskorlce, czy wakeboardzie, konkursie deskorolkowym na rampie,     czy bmx'ów na pipe'ie

- uszczęśliwimy też Wasze pociechy w strefie dzieciaka

Na festiwalu będziemy gościć ludzi dla których pasja stała się całym życiem – zarówno w prezentowanych dziedzinach projektowania, muzyki, sportów ekstremalnych, gotowania.

IDEA FIX FEST daje przestrzeń niezależnym twórcom i pasjonatom, do prezentowania swoich osiagnięc, które dorównują europejskiemu, a często światowemu poziomowi.

15 czerwca w niedzielę o godz.21.00 koncert zespołu MIKROMUSIC – który od lat uznany jest za jedną z ciekawszych formacji muzycznych polskiego rynku muzycznego. Ten wrocławski zespół wydał 4 płyty oscylujące między gitarowym graniem, jazz'em, magicznym rockiem, czy elementami folku. Mikromusic jest 100% polski, a przewrotne teksty Natalii Grosiak, np. utwór pod tytułem Takiego Chłopaka, stały się już klasykami.
https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk

IDEA FIX FEST powstał jako kontynuacja projektu IDEA FIX , który od 2009 roku wspiera i promuje polskich twórców - skupia kreatywnych ludzi, którzy potrafią tworzyć produkty, sztukę i wydarzenia z pasją i zaangażowaniem. Prezentujemy polskich projektantów, mody, dizajnu, sztuki użytkowej, organizujemy wernisaże, pokazy mody i promujemy polskie festiwale i lokalne, społeczne krakowskie inicjatywy i małe przedsiebiorstwa. Na konferencjech i warsztatach uczymy, jak prowadzić kreatywny biznes tak aby pasja mogła stać się naszym celem życiowym i zawodowym. Angażujemy się także w projekty muzyczne i filmowe. Od 2009 roku zorganizowaliśmy i braliśmy udział w przeszło 50 wydażeniach, a w marcu 2014' zorganizowaliśmy pierwsza zagraniczną misję- SHOWROOM Polskich Projektantów na Nowojorskim SOHO.

Oto poprzednie IDEA FIX FESTy
https://www.youtube.com/watch?v=_M2KvUOaWlI
https://www.youtube.com/watch?v=wzbSYWiy5HU
https://www.youtube.com/watch?v=OK2NCiNuaWg

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji