partnerzy projektu

Sprawa jest prosta, jak konstrukcja cepa. W wakacje nagraliśmy bardzo fajny materiał i nadszedł czas aby wyprodukować go tak, żeby urywał słuchaczom różne rzeczy. Jak wiadomo do tego potrzeba dobrego studia i jeszcze lepszego realizatora. Mamy już takie miejsce na oku, ale niestety nie mamy go w kieszeni... I tu wchodzicie Wy ubrani na biało! Ciekawostka: materiał będzie wydany w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

0 komentarzy

patroni projektu

 • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

 • FINAL W STYLU MISTRZÓW!

  UDAŁO SIĘ! Końcówka odbyła się w iście sportowym stylu. Była pogoń, była niepewność do samego końca. Ale zrobiliście to. Czujemy się wyróżnieni, docenieni i teraz bierzemy sie do pracy żeby dać Wam świetny materiał. Dziękujemy!!

 • JESTEŚCIE WIELCY!!

  Nie spodziewaliśmy się takiego finiszu. Już ułamek kwoty dzieli nas od sukcesu i możliwości wydania tego, na co się od trzech tygodni składacie. Nowego materiału FORMY. Uda się, wierzymy w to, bo nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli ma się takich ludzi wokół siebie.

  LOVE!!

 • Zaczynamy!

  Cześć wszystkim odwiedzającym i chętnym do pomocy! Zapraszamy do wspólnej wyprawy w świat FORMY, mamy nadzieję, że razem uda nam się wyprodukować trochę naprawdę dobrej muzyki. Stay tuned!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji