partnerzy projektu

Kilka słów od artystki:

Moja muzyka jest opowieścią o ludzkich uczuciach, muzyczną ilustracją świata oglądanego przez ich pryzmat. Chciałabym się z Wami tym spojrzeniem podzielić. Z punktu widzenia kobiety piszę o ludzkich wyborach i wyzwaniu, jakim jest bycie sobą i przeżywanie naszego życia. Mam nadzieję, że w moich tekstach każdy odnajdzie kawałek swojej historii oraz dobre słowo, które chcę mu przekazać. Zbieram środki na realizację nagrania w profesjonalnym studio m.in. przy udziale muzyków jazzowych (gitara, fortepian, perkusja, kontrabas).

Wersji próbnych z przygotowań do nagrań w studio można posłuchać tutaj: https://soundcloud.com/izabelalaskowska

Wideoklip do debiutanckiego singla "Heaven": https://www.youtube.com/watch?v=volwm5SeVlQ

 

“Islet” - Izabela Laskowska:

Artystka od samego początku silnie związana z trójmiastem. Debiutowała, jako 4 latka w TVP 3 Gdańsk. Wokalistka z charakterystyczną, aksamitną barwą głosu. Kompozytorka i autorka tekstów, zakochana w dźwiękach akustycznych i nowoczesnych elektronicznych brzmieniach. Od kilku lat rozpoznawalna postać trójmiejskiej sceny muzycznej.

Islet Fanpage: https://www.facebook.com/isletmusic

0 komentarzy

patroni projektu

  • Stowarzyszenie Muzyków Jazz... Stowarzyszenie Muzyków Jazz...

    Wspierajmy młodych zdolnych. To będzie wspaniała płyta! "Islet" - Izabela Laskowska - wokalistka z niepowtarzalną, aksamitną barwą głosu. Kompozytorka i autorka tekstów, zakochana w dźwiękach gitary, fortepianu, perkusji i nowoczesnych elektronicznych brzmieniach.

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji