partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Wsłuchaj się w muzykę...

i zostań współ-PRODUCENTEM nowego albumu Slow!

Projekt SLOW jest jednym z najnowszych objawień polskiej sceny smooth jazzowej - powstał w 2011 roku z inicjatywy gitarzysty Tomasza Kaczmarczyka i pianisty Krzysztofa Wermińskiego.

W 2011 roku ukazała się ich debiutancka płyta zatytułowana „Art of Silence”, która zachwyciła słuchaczy i dziennikarzy muzycznych na całym świecie „jakością pieczołowicie wyrzeźbionego brzmienia”. Album otrzymał entuzjastyczne recenzje oraz był grany przez wiele miesięcy w rozgłośniach radiowych w Polsce i USA.

Muzyka SLOW to, przede wszystkim, subtelna i lekka smooth-jazzowa melodia, która łatwo wpada w ucho i na długo pozostaje w pamięci słuchaczy.

W 2014 roku ruszyły prace nad drugą autorską płytą. Zespół podjął współpracę z cenionym wydawcą V-Records oraz z firmą indygo management, która będzie odpowiedzialna za obsługę PR. Producentem płyty jest Paweł Konikiewicz.

Tym razem liderzy i kompozytorzy całego materiału - gitarzysta Tomasz Kaczmarczyk oraz pianista Krzysztof Wermiński zaprosili do współpracy młodych muzyków z Wrocławia. W sekcji rytmicznej zagrają Kamil Pełka na gitarze basowej oraz Marcin Rak na perkusji. Goście specjalni to trębacz Adam Milwiw-Baron i saksofonista Leszek Szczerba.

Na płycie znajdzie się mnóstwo melodyjnego, instrumentalnego fusion jazzu jak również kilka piosenek, które zaśpiewają zjawiskowe wokalistki: Jagoda Jahga i Anna Ozner.

Płyta została nagrana w jednym z najlepszym studiów nagraniowych - RecPublica w Lubrzy, z wykorzystaniem znakomitych instrumentów akustycznych i elektrycznych. Pomysły udało się zamienić w formę i płyta ukaże się wczesną wioną 2015 r.

Aby w pełni zrealizować projekt i nadać mu odpowiednią oprawę - potrzebujemy Waszego wsparcia!

Zostańcie „współproducentami” nowej płyty Slow!

 

www.slowmusic.pl 

0 komentarzy

patroni projektu

 • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

 • Zostało już tylko 3 dni!

  Dziękujemy bardzo kolejnym wspierającym - to wspaniałe uczucie widzieć jak słupki rosną :)   Ale śpieszczie się wspierać Slow bo zostało już tylko 3 dni i 14 godzin!

   

 • Kwartet smyczkowy !

  Nie możemy pominąć faktu, że na nowej płycie pojawi się również znakomity kwartet smyczkowy z wrocławskiej Opery: - pierwsze skrzypce nasz przyjaciel Henryk Kozioł - drugie skrzypce Martyna Flis - altówka Liliana Dąbrowska - wiolonczela Agnieszka Szykuła Paleta brzmień będzie więc przebogata !

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

 • Kiedy otrzymam płytę?

  Płyta ukaże się w lutym 2015, a na pewno wszyscy nasi Wspierający otrzymają ją zanim ukaże się w sprzedaży detalicznej :)

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji