partnerzy projektu

 

Green ZOO Festival 2015


Piątą edycję Green ZOO zrobimy znowu razem! W piątym roku tego naszego własnego, miejskiego festiwalu dodatkowo rozszerzymy jego formułę czyniąc z niego dwumiesięczną koncertową ekstrawaganzę. Jak zwykle będzie zielono, będzie świetna muzyka i będą wydarzenia towarzyszące takie jak Open ZOO dla młodych zespołów. Jednak w tym roku zespoły, o których zobaczeniu w ramach Green ZOO Festival zawsze marzyliśmy, będą grały w klubach Betel i Re przez cały maj i czerwiec. Tym więcej czasu na szwendanie się i słuchanie muzyki, a zaczniemy już 4 maja koncertem Przed Green ZOO czyli naszym rockowym koncertem życzeń: Screaming Females i Kaseciarz. Nie martwcie się, festiwal nie straci swojej centralnej, weekendowej części która w tym roku wydarzy się 22, 23 i 24 maja. Będą w jej ramach grały takie zespoły z różnych pięknych bajek jak Doug Tuttle, Dinner, Alameda 5, Ukryte Zalety Systemu i także takie, których zdradzić jeszcze nie możemy. Będzie też sobotnia impreza w Betelu z najepszym DJowaniem w kraju: Wilhelm Bras i Heroiny. Koncert POP Green ZOO 9 czerwca to będzie magia Buke and Gase współprezentowanego przez nasz partnerski festiwal POP Montreal, a wszystko to na przepięknym Betelowym podwórku zamienionym w scenę plenerową. Sprawę domknie monumentalny koncert Zs, 29 czerwca w Re, którym to amerykanom w ostatecznym rozwaleniu Was u progu lata pomoże polska Złota Jesień. To już niezła zabawa a czekają nas jeszcze kolejne dobre wieści którym możecie pomóc nie ociągając się i wspomagając nas na Wspieram Kulturę, jednocześnie zyskując karnet lub bilety na festiwal.

Pamiętajcie, że festiwal robicie Wy. Atmosfera którą tak chwalą sobie zespoły i przyjezdni z „branży” to też nasze wspólne dzieło. W stronę miejskiego festiwalu naszych marzeń. Przeżyliśmy już ten stan słuchając Basi Bulat, Lower Dens, Moonface, Molly Nilsson, Bena Caplana, Johnny Foreignera, DVA, Circuit des Yeux, The Kurws czy Mikrokolektywu. Chodziliśmy już tymi ciepłymi majowymi ulicami, nosząc w sobie te emocje których doświadczyliśmy na koncertach. Nie zastanawiajmy się więc długo i przeżyjmy Green ZOO Festival jeszcze raz.

Projekt realizujemy przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Naszym partnerem jest festiwal POP Montreal.

 

Koncerty:

Przed Green ZOO:
4.05 (PON) Screaming Females (US) + Kaseciarz ; Klub RE ; Godz. 20:00.

 

22.05 (PIĄ) Open ZOO ; Betel ; Godz. 15:00.

22.05 (PIĄ) Doug Tuttle (US) + Ukryte Zalety Systemu ; Klub RE ; Godz. 20:00.

23.05 (SOB) Dinner (DK) + Alameda 5 ; Klub RE ; Godz. 19:00.

23.05 (SOB) DJ ZOO: Wilhelm Bras + Heroiny ; Betel ; Godz. 22:00.

24.05 (NIE) Niespodzianka! ; Betel ; Godz. 20:00.

 

POP Green ZOO:
9.06 (WTO) Buke and Gase (US) + Kubaterra; Betel ; Godz.20:00.

 

Po Green ZOO:
29.06 (PON) Zs (US) + Złota Jesień ; Klub RE ; Godz.20:00.

 

Prezenty/zaproszenia:

Karnety i bilety są prezentami/zaproszeniami za zaangażowanie się w Green ZOO akcję na Wspieram Kulturę.

Karnety: 70 zł na WK / 80 zł w przedsprzedaży / 90 zł w dniu festiwalu.

Bilety na koncerty: 30 zł

Bilety na DJ ZOO: 15 zł

(Karnety/zaproszenia, które uprawniają do wejścia na wszystkie wydarzenia festiwalu, będzie można wymienić na opaski w Klubie Festiwalowym na Stolarskiej 6/9 w Ambasadzie Krakowian, każdego dnia trwania festiwalu po godzinie 15tej).

 

Więcej informacji:


www.greenzoofestival.pl

www.facebook.com/GreenZOOFestival

 

Zróbmy to razem po raz piąty!

FRH

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji