Projekt „W tajemnicy przed Waldkiem”, na wspieramkulture.pl został zakończony w kwietniu tego roku, a jego owoce właśnie trafiły do Wszystkich, którzy wsparli akcję.

Płyta „For U” nie jest już tajemnicą

Ten niezwykły projekt, którego autorką była Ula, dziewczyna Waldka, do kwietnia pozostawał dla Niego tajemnicą. Dzięki Waszemu wsparciu projekt osiągną sukces, a Waldek, który był przyczyną całego zamieszania, dzięki pomysłowości swojej partnerki mógł wreszcie nagrać swoją pierwszą płytę w profesjonalnym studio nagrań "Dźwiękonarium".

Płyta nosi nazwę „For U.” i została wydana w nakładzie 250. egzemplarzy. Na krążku możecie odnaleźć 6 utworów: 3 covery i 3 utwory autorstwa Waldka, wykonane specjalnie na tą okazję. Wszystko co dotyczy tej EPKI jest niezwykle prywatne, intymne, bo praktycznie w całości przygotowane, z wielkim zaangażowaniem samego autora. Również okładka płyty została zaprojektowana przez Waldka.

W imieniu Twórczyni projektu i Autora płyty przekazujemy ogromnie podziękowania dla studia nagrań „Dźwiękonarium ”  w Rzeszowie oraz każdej osobie, która wsparła projekt i tym samym przyczyniła się do jego sukcesu.

Jeśli nie zdążyliście wesprzeć projektu, ale chcielibyście poznać całą historię od początku, lub zakupić płytę, skontaktujcie się z Ulą lub Waldkiem poprzez ich stronę facebookową, znajdziecie ich klikając TUTAJ.

My mamy nadzieję, że wkrótce debiutancki krążek Waldka, pozwoli mu dalej rozwijać karierę, bo przecież po to są EPKI, a chłopak ma głos. ;)

 

Wszystkim Mecenasom, w imieniu własnym i Twórców jeszcze raz kulturalne DZIĘKI!

 

 

0 komentarzy

Dołącz do dyskusji