16 stycznia zakończył się projekt wydania debiutanckiego albumu zespołu FOCH na wspieramkulture.pl. Projekt wsparło 84 mecenasów kultury, a dzięki ich pomocy udało się zebrać prawie 4tys zł. Była to kluczowa kwota, pozwalająca dziewczynom zrealizować swoje marzenie o pierwszej profesjonalnej płycie.

Jest już płyta z niezłym fochem

Dziewczyny z FOCH’a były zaangażowane w prace nad płytą od początku, do końca, wspólnie tworząc  nie tylko muzykę, ale angażując się w samodzielne projektowanie okładki. Płyta została wyprodukowana przez firmę TAKT, nakładem 1000 sztuk. Nagranie Jan Stojek, miksy Mirek Burkot.

Już 7 maja, w sobotę, o godzinie 21:00 w Krakowskim klubie Steamland, podczas koncertu zespołu, odbędzie się premiera debiutanckiej płyty  "Dziewczyna i foch".

W skład zespołu wchodzą: Gabriela Ganczarska- wokal, Sylwia Urban- gitara, Barbara Mazur- bas, Żaneta Seweryn- perkusja.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć wszystkie utwory z płyty, zespół zapowiada również liczne niespodzianki w trakcie koncertu.

Gorąco zapraszamy na koncert, muzyka Focha to trochę rocka, mniej punku, więcej elektroniki, bywa też psychodelia, a to wszystko podkreślają mocne bity i wielowarstwowe teksty. Po koncercie będzie można nabyć płyty, a chętni będą mogli także liczyć na gadżety z logo zespołu.

Poza koncertami płytę można dostać pisząc maila na zespolfoch@gmail.com.

Wstęp wolny.

0 komentarzy

Dołącz do dyskusji