partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Witam!

Nazywam się Agnieszka Rowińska i jestem artystką z Warszawy.

www.agnieszkarowinska.com

Zostałam zakwalifikowana do wzięcia udziału w trzy miesięcznej Rezydencji Artystycznej w Berlinie zakończonej wystawą podczas Berlin Gallery Weekend!

www.gallery-weekend-berlin.de

Dostałam taką możliwość od Galerie 102.

www.galerie102-berlin.com

Jest to dla mnie niezwykła okazja wzięcia udziału w takim wydarzeniu jakim jest Berlin Gallery Weekend od strony artysty a nie, jak dotychczas było, publiczności.

Koszt Rezydencji to 700 euro miesięcznie. W tej kwocie dostaję od Galerii pracownie, co tygodniowe spotkania z kuratorami i wsparcie w promowaniu wydarzenia.

Dodatkowymi kosztami jest wynajem pokoju oraz materiały do produkcji prac.

Obecnie takie koszty przerastają mój budżet dlatego zwracam się z wielką prośbą o wsparcie tego projektu. Dzięki Wam mogłabym zaprezentować swoje prace w Berlinie oraz poznać tamtejszą scenę artystyczną.

Bardzo bym chciała móc sama sfinansować ten wyjazd dlatego poza wspieraniem tego projektu zapraszam do odwiedzania mojej strony i nabywania moich prac.

0 komentarzy

patroni projektu

 • Art Imperium - Portal Kultury Art Imperium - Portal Kultury

  Agnieszka to młoda artystka, ale już widać, że swoją pasją i warsztatem oraz wizjonerstwem wnosi wyższe wartości do świata sztuki! Zdecydowanie aby rozwijać wielowymiarowość potrzeba doświadczeń i konfrontacji międzynarodowych... Gorąco polecam wsparcie tego projektu!

 • Fundacja Plateaux Fundacja Plateaux

  Bardzo ciekawe działania na przecięciu prac graficznych, instalacji i wykorzystania światła w kreowaniu przestrzeni i efektów wizualnych.

Aktualizacje

 • Już 20 % !

  Już mamy 20% z całej sumy! Dziękuję bardzo! 

 • Art Imperium objęło patronat!

  Art Imperium- Portal Kultury objęło patronat nad projektem ! Dziękuję bardzo! :)

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji