partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Nazywam się Paweł Przyborowski, jestem muzykiem solowym, gitarzystą, wokalistą oraz autorem tekstów.
Moją muzykę cechują zbudowane wokół tekstów melancholijne piosenki z elementami noise'u, popu i rocka.
W maju 2015 roku wydałem własnym sumptem mini-album EP15, który uzyskał bardzo entuzjastyczne recenzje wsród słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Mam nadzieję, że dzięki zebranym środkom uda mi się zrealizować moje marzenie o nagraniu debiutanckiej płyty.

 

Paweł Przyborowski - Śmiertelnie zdrowy

Zapraszam do wsparcia mojej debiutanckiej płyty. Materiał na nią jest już gotowy, czeka tylko na nagranie i miks. Całość to dziesięć autorskich piosenek z pogranicza rocka, bluesa i psychodelii. Część z nich zaprezentowałem podczas finału wojewódzkiego przeglądu ,,Młoda Metropolia''. Jury złożone z najważniejszych trójmiejskich dziennikarzy muzycznych doceniło ten materiał przyznając mi pierwszą nagrodę.

 

Koszty

Środki, które zarabiam dzięki muzyce wystarczają jedynie na pokrycie części kosztów związanych z realizacją płyty. Zebrane dzięki Wam pieniądze przeznaczę na nagranie wokali, perkusji oraz miks w profesionalnym studiu nagraniowym Sound 8.

 

Co w zamian

- Dla wpłacająych powyżej 30zł podwójna wejściówka na wybrany koncert w 2016 roku.

- Dla wpłacających powyżej 50zł egzmplarz mojego pierwszego wydawnictwa EP15 wraz z podpisami.
- Podziękowania we wkładce płyty dla wpłacających powyżej 100zł

- Dla dziesięciu najhojniejszych wspierających: pierwsze egzemplarze płyty wraz z autografami

0 komentarzy

patroni projektu

  • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

    Narodowe Centrum Kultury przyznaje patronat nad projektem na portalu wspieramkulture.pl. Przyznanie patronatu przez Narodowe Centrum Kultury na portalu wspieramkulture.pl nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu honorowego Narodowego Centrum Kultury i nie upoważnia do używania logotypu instytucji w ramach promocji przedsięwzięcia. Patronat przyznany na portalu wspieramkulture.pl obejmuje jedynie zbiórkę pieniędzy prowadzoną na tymże portalu. Prośby o patronat honorowy należy kierować za pomocą formularza znajdującego się na stronie Narodowego Centrum Kultury: http://www.nck.pl/rejestracja.html.

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji