partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

DLA KOGO
Drzwi Zwane Koniem to spółdzielnia socjalna zatrudniająca osoby z niepełnosprawnościami. Jest to grupa ludzi, którzy robią wiele świetnych projektów i wspomagają swoim zapleczem działalność kulturalną i lokalne wydarzenia. To śródmiejskie zielone serce kulturalno-rozrywkowe, które gości u siebie wiele ważnych inicjatyw społecznych. Właśnie jako osoby i organizacje w nich działające chcemy pomóc im odbudować bazę sprzętową, z której nieraz sami korzystaliśmy.

W nocy z 8 na 9 czerwca nastąpiło włamanie do lokalu. Zginęły 2 projektory, 2 aparaty i wiele innych cennych rzeczy. By to miejsce mogło nadal napędzać miasto potrzebujemy Twojego wsparcia!

PO CO
Chcemy wesprzeć kupno projektora równej klasy jak ten, który został skradziony. Jest to projektor Optoma HD26 DLP. To z jego użyciem odbywały się na przykład spotkania razem, dyskutuje, warsztaty Women in Technology, spotkania otwarte Inicjatywy Warszawskiej oraz prezentacje podczas Katowickiej Kuchni Społecznej.

Z KIM
Organizacje, które do tej pory włączyły się w akcję wsparcia dla Drzwi Zwanych Koniem to:
Festiwal Ars Independent
Inicjatywa Warszawska
antyRAMA
AREA
Mia100
Ogród Społeczny na Warszawskiej
kino zakorzenione
festiwal filmów niezależnych kiloff
Cztery Pory Roku Festiwal
Silesia Videosession
Stowarzyszenie pfee
Stowarzyszenie Moje Miasto
Film po ciężkim dniu
Women in Technology
Geek Factory
Otwarte Klatki

DLACZEGO MAM POMÓC?
Jeśli bywasz w Drzwiach, najpewniej chcesz, by to miejsce trwało i mogło dalej oferować tak bogatą paletę wydarzeń kulturalnych i społecznych.
Jeśli działasz w lokalnej organizacji pozarządowej, inicjatywie bądź grupie nieformalnej, wiesz, jak ważne jest mieć przyjazne miejsce dla swoich działań. Wiesz też, jak ważna jest dobra atmosfera i wsparcie. Dla nas, organizujących akcję, Drzwi są domem bez którego prowadzenie naszych działań byłoby dużo trudniejsze.
Jeśli znasz i wspierasz którąkolwiek z organizacji, które włączyły się do akcji, możesz bezpośrednio ułatwić im dalsze działania.

0 komentarzy

patroni projektu

  • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

    Narodowe Centrum Kultury przyznaje patronat nad projektem na portalu wspieramkulture.pl. Przyznanie patronatu przez Narodowe Centrum Kultury na portalu wspieramkulture.pl nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu honorowego Narodowego Centrum Kultury i nie upoważnia do używania logotypu instytucji w ramach promocji przedsięwzięcia. Patronat przyznany na portalu wspieramkulture.pl obejmuje jedynie zbiórkę pieniędzy prowadzoną na tymże portalu. Prośby o patronat honorowy należy kierować za pomocą formularza znajdującego się na stronie Narodowego Centrum Kultury: http://www.nck.pl/rejestracja.html.

Aktualizacje

  • Jesteśmy w 1/5!

    Niesamowicie nam miło :) że zebrało się już 20% - do projektora coraz bliżej!

  • Już 10%!

    Kochani! Po pierwszym dniu zbiórki mamy już 550zł <3 Bardzo nas to cieszy! Oby tak dalej :)

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji