partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Chciłabym uzbierać trochę kasy na promocje mojej pierwszej książki. Jestem autorką, która sama zabrała się za wydanie swoich wypocin, bo w nie wierze. To po części historia oparta na moich doświadczeniech, często bolesnych ale z  pozytywnym zakończeniem. Wdanie okazało się dużo łatwiejsze niż dotarcie do czytelnika, pozyskanie go. A do tego brak mi funduszy. Strona na Facebook polubiło większość moich znajomych ale to wszystko. Bez promowania daleko to nie zajdzie. A to najgorszy scenariusz którego się obawiam.

Jej mnie i książki poniżej... Po angielsku, bo książka jest po angielsku i dostępna na razie tylko na amazon.com i po polsku. 

 

O autorce: Magdalena Ganowska, skrajna optymistka ze słowotokiem z Wielkopolski, na co dzień pracuje w biurze rachunkowym. Jako zagorzała czytelniczka, od zawsze marzyła o napisaniu książki. Jej pierwsza powięść, Niedoskonała, to historia o trudnych związkach i miłości, poruszająca wiele tematów tabu. Ta osadzona we współczesnym Gdańsku opowieść została wydana w sierpniu tego roku poprzez niezależne wydawnictwo CretiveSpace, część koncernu Amazon. Magdalena dzieli swoje życie z mężem, Michałem, zagorzałym fanem Klubu Sportowego Juventus i dwuletnią córka, Nadią, hyperaktywną miłośniczką kotów. Kanarkowa Panda, wystająca dumnie pod ich bokiem, lubi mysleć o sobie jako o nieodzownej części tej niezwykłej rodziny. O książce: Niedoskonała, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia która prowadzi czytelnika poprzez niecodzienne i pełne wyzwań związki. Magdalena, gółówna bohaterka, narratorka opowieści, mogłaby być każdą z was. Pospolita na pierwszy rzut oka, a w rzeczywistości niezwykła i unikalna. Przedstawiona w tej histori młoda kobieta jest dowodem na to, iż dotknięcie dna, nie oznacza końca. Samotność, ta śmiertelna współczesna choroba, to właśnie przypadłość na która Magdalena cierpniała od rozwodu swoich rodziców. Jako piętnastolatka wdała się romans który miał uleczyć jej dusze i ukoić smutki a stał się ich głównym powodem. Wiele lat później, ta młoda, zatracona młoda kobieta dostaje drugą szansę od życia, jednakże, bagaż doświadczeń który dźwiga na swoich plecach to coś, co ją przeraża i z czym nie umie sobie poradzić. Zaczynając od szokującego prologu, poprzez boleśnie szczere i zaskakujące retrospekcje, czytelnik ma szansę zanurzuć się w tej osadzonej we współczesnym Gdańsku opowieści.Ta niezwykła powieść, napisana po angielsku przez debiutantkę, jest dowodem na to, że w życiu wszystko jest możliwe.
About the author Magdalena Ganowska, a fast speaking over-enthusiast who always looks on the bright side, lives in Poland, a supposedly near-Arctic country with polar bears running around her communistic-looking block of flats. She shares a life with a husband, a never serious, real looker with an ingrained love for football and herself, and a daughter, Nadia, a hyperactive and gorgeous two year old girl. A canary yellow Fiat Panda with faded upholstery which loyally guards the vicinity of their dwelling, likes to think of itself as a part of this extraordinary family. About the book Imperfect is a semi-fictional, self-published memoir which takes you on a journey through all sorts and types of intricate and challenging relationships. Meg, the main heroin, the storyteller, could be anybody. Ordinary on the surface, complex and unique in reality. Depicted here, we have a life of a young woman who after hitting the bottom, clawed her way up to the very peak. Solitude, this fatal modern disease, is what Meg had had to tackle since her parents’ divorce. As a fifteen years old, she started an affair she hoped would mend her wounds but what it actually did to her, was everything but. Many years later, she's given a second chance in life, but her closet, overflowing with skeletons, is something that she finds intimidating and has no idea how to get over it and move on. With a shocking prologue, breathtaking honesty and startling moments of retrospection, the reader is able to dip into the action set in contemporary Gdansk, a magical city situated on the north of Poland, just by the Baltic Sea. This extremely gripping story is not another mawkish prattle but based on true events, brave and straightforward modern tale of how varied faces love can wear. Written by a completely unknown, first time author from Poland, Mrs. Magdalena Ganowska, is a proof that in life, everything is possible.

0 komentarzy

patroni projektu

 • MiTo art.café.books MiTo art.café.books

  Jeśli księgowa piszę książkę, to niewątpliwie ma nam więcej do powiedzenia niż przewiduje to 5 % stawka VAT i ja z wielką niecierpliwością czekam na debiut Magdaleny Ganowskiej, który niewątpliwie odmieni jej los. Wspierając Imperfect wspieracie to wszystko, co Was niedoskonałe, a co spokoju Wam nie daje i szuka ujścia na powierzchni zdarzeń

Aktualizacje

 • Udało się!

  Udało się! Bardzo dziękuje wspierającym i swojemu Patronowi MiTo art.cafe.books!

 • patronat!

  Bardzo dziękuje MITO art.cafe books za Patronat. Bark mi słów czytając te miłe słowa. Dziekuje!

 • Aktualności o książce!

  Książka wchodzi na polski rynek! Jeżeli uda mi się zebrać te pieniążki to będę miała okazję ujrzeć swoją książkę w polskich księgarniach. Cieszy mnie że dostępność się polepsza, jest już nawet w katalogu Barnes&Noble ale bez waszego wsparcia nic nie wskutam! Dziękuje tym co już wsparli i proszę o wsparcie resztę! Proszę pomóżcie spełnić moje marzenia!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji