partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Katarzyna Pietroń - jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie w zakresie fortepianu, teorii muzyki i dyrygentury chóralnej (dyplom z wyróżnieniem). Obecnie studiuję na trzecim roku studiów doktoranckich w Instytucie Sztuki Polskiej Akademii Nauk. Jako pianistka prowadzę czynne życie koncertowe; współpracowałam min. z Warszawską Operą Kameralną i Filharmonią Narodową. Jestem również trenerką emisji głosu. Prowadzę zajęcia i warsztaty w tym zakresie dla studentów Uniwersytetu im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, nauczycieli, menedżerów i wszystkich zainteresowanych.

Projekt dla którego poszuję finansowania obejmuje całość nakładów związanych z wydaniem wydanie mojej debiutanckiej płyty w nakładzie 800 egz. (tłoczenie i skład). Sam materiał muzyczny został już nagrany i jest w tej chwili w obórbce produkcyjnej - koszty te nie są objęte postulowaną kwotą i stanowią moją własną inwestycję.

Przedmiotem nagrań są wybitne dzieła mistrzów muzyki fortepianowej: L. van Beethovena, F. Chopina oraz C. Debussy’ego. Szczegółowy program nagranego recitalu:

L. van Beethoven-Sonata c-moll „Patetyczna” op. 13:
Grave. Allegro di molto e con brio
Adagio cantabile
Rondo. Allegro
F. Chopin-Etiuda E-dur op.10 nr 3.
F. Chopin-Etiuda c-moll op. 10 nr 12 “Rewolucyjna”
F. Chopin-Berceuse Des-dur op.57
F. Chopin-Scherzo b moll op. 31 nr 2
C. Debussy-Pagody
C. Debussy-Ogrody w deszczu
C. Debussy-Preludium “Wrzosy”

Czas trwania ok.55 min.

Kliknij suwak pod moimi zdjęciami zamieszczonymi powyżej, żeby wysłuchać mojego komunikatu skierowanego do Ciebie - potencjanego sponsora mojej debiutanckiej płyty. 

Zapraszam na moją stronę internetową, gdzia można posłuchać próbek ww. nagrań oraz uzyskać dodatkowe informacje na temat mojej twórczości.

www.katarzynapietron.pl

 

 

 

0 komentarzy

patroni projektu

  • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

    NCK przyznaje patronat

  • estede.org estede.org

    Dawno temu Pitagoras stwierdził, że muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów. A dziś trzeba nam tego bardziej, niż innych dóbr. Polecamy więc możliwość przyczynienia się do tych krótszych i dłuższych momentów, kiedy możemy przenieść się do najskrytszych myśli - dzięki muzyce.

Aktualizacje

  • Wywiad w Radio Lublin

    Zachęcam do wysłuchania wywiadu radiowego ze mną z okazji recitalu przedpremierowego płyty w Studio Classic Radia Lublin. Wywiad został wyemitowany na antenie 28 listopada 2013. Kliknij poniższy link: http://moje.radio.lublin.pl/28-11-2013-z-fortepianem-przez-wieki-i-kraje.html

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji