partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Cześć!

Nazywam się Tobiasz Biliński i jestem muzykiem mieszkającym w Warszawie. Niektórzy mogą mnie znać z projektu Kyst, którego byłem założycielem, oraz z obecnej solowej działalności jako Coldair.

Pochodzę z Sopotu, mam 23 lata i od siedemnastego roku życia zajmuję się w zasadzie tylko muzyką - na pełen etat. Wydałem już 1 EPkę i 2 płyty z zespołem Kyst oraz 3 płyty jako Coldair. Zjeździłem Europę, wystąpiłem na wielu światowych festiwalach (m. in. Open'er, OFF Festival, Primavera Sound w Barcelonie), grałem też w USA.

Na marzec planuję największy projekt w swojej karierze. Zostałem zaproszony na prestiżowy festiwal i konferencję muzyczną SXSW w Austin w Teksasie. Występowałem tam już wcześniej, jednak tym razem chcę zaistnieć w USA i w związku z tym organizuję miesięczną trasę koncertową po Zachodnim Wybrzeżu.

Potwierdziłem już koncerty w Los Angeles, San Francisco, Dallas, Austin, Sacramento, Seattle i Portland. A to dopiero połowa!

Ale o co w tym wszystkim chodzi:

Jestem niezależnym muzykiem bez wsparcia wytwórni, menadżerów czy agentów - wszystkie koszty muszę pokrywać z własnej kieszeni.

Tak duże przedsięwzięcie wymaga uzbierania niemałych pieniędzy, oto lista rzeczy, które muszę opłacić:

- odpowiednia wiza do USA

- profesjonalna promocja w USA

- przeloty do/z USA

- przeloty międzystanowe

- przejazdy między miastami

- w wielu miastach noclegi

 

Kwota, którą staram się tu zebrać, to tylko część wymaganego budżetu, jednak bardzo pomocna.

Bez Waszej pomocy ta trasa nie dojdzie do skutku!

Pomóżcie przełamać polski stereotyp! Pokażmy Amerykanom, że Polacy też mogą :)

 

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc,

Tobiasz

xxx

 

 

0 komentarzy

patroni projektu

Aktualizacje

  • Mini-koncert

    Taka mała informacja: mini-koncert może się odbyć też poza Warszawą, ale trzeba będzie dogadać szczegóły - czyli jak będę w pobliżu to przyjadę!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji