partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

1. Co?

"Mistrz i Małgorzata" Teatru Malabar Hotel - niezależnej grupy, łączącej pracę absolwentów białostockiego Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej oraz  absolwentów krakowskiej PWST - to spektakl łączący plan aktorski, lalkowy i projekcje video. Tematem i głównym bohaterem spektaklu jest powieść; sposoby prowadzenia narracji oraz kwestia prawdy i fałszu w zapisie mowy ludzkiej. Ponieważ w leatrze lalek ponoć można latać, szukamy różnych sposobów na przedstawienie fantastycznej rzeczywistości Bułhakowa; stąd założone różnorodne środki wyrazu.

2. Gdzie i kiedy?

Spektakl powstaje z myślą o prezentacji repertuarowej w dwóch miastach: Warszawie (Scena Przodownik Teatru Dramatycznego) oraz Białymstoku (Białostocki Teatr Lalek); tak jak inne spektakle naszego teatru będzie także intensywnie eksploatowany wyjazdowo. Data premiery warszawskiej to 21.01 2014.

3. Czego nam brak? Pomożecie?

Potrzebujemy przezde wszystkim własnych projektorów multimedialnych do precyzyjnych projekcji video, brakauje nam też pieniedzy na elementy scenografii, która jest bardzo ważnym elementem tak wizualnego spektaklu.

4. Gdzie nas szukać?

Nie mamy własnej siedziby (sceny), biuro teatru znajduje się w Warszawie przy ulicy Siennickiej 24/7 a wirtualnie jesteśmy tutaj:

www.malabarhotel.pl

https://www.facebook.com/pages/Teatr-Malabar-Hotel/190534496292

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji