partnerzy projektu

Jesteśmy portalem kulturalno-literackim Strona Tytułowa (www.stronatytulowa.pl), prowadzimy także Kalendarz Wydarzeń Literackich (www.kaliter.pl). Gromadzimy i udostępniamy teksty oraz informacje o bieżących wydarzeniach literackich.

W styczniu 2015 roku będziemy mieli okazję cieszyć się naszym pierwszym rokiem działalności. Z tej okazji chcielibyśmy zorganizować wydarzenia w dwóch odsłonach. Część pierwsza w formie konferencji naukowej dotyczyłaby nowych mediów a prezentacji mini-wykładów dokonaliby czołowi profesorowie i wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Druga części odbyłaby się w jednym z krakowskich lokali gdzie przy urodzinowym torcie chcielibyśmy zaprezentować wystawę prac plastycznych naszych grafików oraz artystyczne występy muzyczne.

Czy uda nam się, wspólnie z Wami, naszymi czytelnikami, przygotować wydarzenie, które będzie zarówno fantastyczną zabawą jak i wysiłkiem dla umysłu? To zależy od Was!

0 komentarzy

patroni projektu

  • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

    Narodowe Centrum Kultury przyznaje patronat nad projektem na portalu wspieramkulture.pl. Przyznanie patronatu przez Narodowe Centrum Kultury na portalu wspieramkulture.pl nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu honorowego Narodowego Centrum Kultury i nie upoważnia do używania logotypu instytucji w ramach promocji przedsięwzięcia. Patronat przyznany na portalu wspieramkulture.pl obejmuje jedynie zbiórkę pieniędzy prowadzoną na tymże portalu. Prośby o patronat honorowy należy kierować za pomocą formularza znajdującego się na stronie Narodowego Centrum Kultury: http://www.nck.pl/rejestracja.html.

Aktualizacje

  • Miejsce konferencji

    Miło nam powiadomić, że część konferencyjna odbędzie się w sercu Krakowa, na ulicy świętego Filipa 7. Nie zapomnijcie zapisać w kalendarzu daty 17 stycznia!

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji