partnerzy projektu

Ponad miesiąc temu, po latach rozmów, negocjacji oraz gestach przyjaźni ze strony członków zespołu Meshuggah, zostaliśmy oficjalnie zaproszeni na wyjątkową, podsumowującą ćwierćwiecze istnienia szwedzkiej grupy trasę po Europie, która obejmie następujące miasta:

15.12 Lozanna, Szwajcaria - Les Docks (sala koncertowa na 1,010 osób)

16.12 Milan, Włochy - Live Club (na 1,500)

18.12 Amsterdam, Holandia - Melkweg Max (na 1,450)

19.12 Paryż, Francja - Le Cabaret Sauvage (na 1,200)

20.12 Londyn, Anglia - Roundhouse (na 3,000)

21.12 Dortmund, Niemcy - FZW (na 1,200)

To wielki zaszczyt i wyróżnienie, gdyż ranga wydarzenia jest bezprecedensowa. Dlatego też chcemy profesjonalnie udokumentować ten wyjazd. Pierwszy raz bowiem będziemy mieli szansę zaprezentować się na jedynym wyjeździe w najważniejszych salach koncertowych, przed tak liczną publicznością. Osiągnęliśmy więc cel, który sobie postawiliśmy i chcemy zarejestrować jego efekty. Ale tak na samym końcu to nie będzie tylko zwykły zapis przebiegu trasy, ale przede wszystkim opowieść o nas - o drodze jaką przeszliśmy i którą chcemy iść dalej.

Dlatego zwracamy się do Was z pełną miłości prośbą o finansowe wsparcie. Potrzebujemy zebrać 15.000 złotych, które pozwoli nam zabrać w trasę dwóch zawodowych operatorów (jeśli - dzięki Waszej hojności - kwota będzie większa, to być może uda nam się zabrać ich nawet trzech) i wypożyczenie profesjonalnego sprzętu do filmowania.

0 komentarzy

patroni projektu

  • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

    Narodowe Centrum Kultury przyznaje patronat nad projektem na portalu wspieramkulture.pl. Przyznanie patronatu przez Narodowe Centrum Kultury na portalu wspieramkulture.pl nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu honorowego Narodowego Centrum Kultury i nie upoważnia do używania logotypu instytucji w ramach promocji przedsięwzięcia. Patronat przyznany na portalu wspieramkulture.pl obejmuje jedynie zbiórkę pieniędzy prowadzoną na tymże portalu. Prośby o patronat honorowy należy kierować za pomocą formularza znajdującego się na stronie Narodowego Centrum Kultury: http://www.nck.pl/rejestracja.html.

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji