partnerzy projektu

Materiał na naszą pierwszą płytę jest gotowy i już w większości nagrany. Zostały ostatnie nagrywki oraz szlify w miksach - to po naszej stronie.


Zbieramy na: porządny mastering, projekt okładki oraz wytłoczenie 700 krążków. Jeśli gdziekolwiek zaoszczędzimy to będzie więcej sztuk lub poszalejemy z nietuzinkowym wydawnictwem;)


Nadwyżkę około 3000 zł wydamy na przygotowanie 2 wideoklipów do singli: 1) w formie found footage 2) nakręcony wg naszego scenariusza.

Nadwyżkę powyżej wydamy na wsparcie trasy koncertowej: plakaty, koszulki i inne gadżety.


O nas:
Zimowa to projekt, który tworzą wokalistka Aneta Maciaszczyk i instrumentalista Michał Mentel. Podczas koncertów towarzyszą im także: Michał Husak - gitara oraz Jakub Buczek - bas/sampler. Ich muzyka to mieszanka chłodnej, przestrzennej elektroniki z brudnymi gitarami w nieco odrealnionej formie nawiązującej do brzmień z przełomu lat 80. i 90. Pierwsze demo, które ujrzało światło dzienne dostępne jest pod adresem www.soundcloud.com/zimowa. Muzycy aktualnie ostro pracują nad pierwszą płytą oraz koncertują. Twórczość Zimowej prezentowana była między innymi na antenie radiowej Trójki przez Piotra Stelmacha w jego OFFensywie, a 28 listopada odbyła się także OFFsesja z udziałem zespołu, gdzie zaprezentowali swój premierowy materiał!

Więcej na:
www.zimowa.com
www.facebook.com/zimowa

0 komentarzy

patroni projektu

 • SO!MUSIC SO!MUSIC

  Twórczość zimowej, to nastrojowe brzmienia gitar przeplecione nienachalną elektroniką, budzą pewnego rodzaju wewnętrzny niepokój, który otulony zmysłowym wokalem, powoli otwiera przed nami baśniowy świat. Wszystko tu ze sobą współgra tworząc jedną, nieprzypadkową historię. Na początku spokojnie, klimatycznie, obrazy rysowane dźwiękiem nabierają rozpędu. Pojawia się tajemniczy głos, który uwodzi, kusi, wciąga nas głębiej, otacza i oswaja. Przestrzeń, która rozpościera się przed nami jest zagadkowa i nieoczywista, z każdym spojrzeniem inna, z każdym dźwiękiem coraz bardziej fantastyczna. Więcej: http://somusicpl.blogspot.com/2014/06/zimowa-niezwyka-kraina-muzycznych.html

Aktualizacje

 • Wsparcie radiowej Czwórki

  Bradzo nam miło, że Katarzyna Dydo wspiera nasz projekt, tutaj można posłuchać naszego spotkania na antenie radiowej Czwórki: http://www.polskieradio.pl/10/482/Artykul/1349872,Zimowa-muzyka-na-caly-rok

 • Piotr Stelmach patronem!

  Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i wszystkie dobre słowa Piotra Stelmacha z radiowej Trójki! Całość Offsesji na żywo ze studia im. Agnieszki Osieckiej z naszym udziałem pod linkiem: http://www.polskieradio.pl/9/342/Artykul/1303885/

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

 • Kiedy otrzymam moją nagrodę?

  Po tym jak my uzyskamy wsparcie, czyli po 15 stycznia 2014. Płyty Cd będą wysyłane pocztą oczywiście kiedy będą już gotowe, specjalnie dla wspierających przedpremierowo! Co do koncertów/backstage oraz próby - umawiane zostaną indywidualnie.

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji