12 grudnia 2012r. wspólnie z Twórcami, Patronami i Mecenasami Kultury rozpoczęliśmy nowy kierunek na drodze finansowego wspierania działań kulturalnych. A już wkrótce wspólnie będziemy świętować pierwszy rok wspieramkulture.pl.

Będzie to znakomity moment by podsumować wszystko co udało się do tej pory osiągnąć w kulturze dzięki finansowaniu społecznościowemu. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami oraz osiągnięciami podzielą się z nami również Twórcy projektów:

FILM DOKUMENTALNY O JOANNIE, AUTORCE BLOGA “CHUSTKA”

Artbook Poli Dwurnik: GIRL ON CANVAS / DZIEWCZYNA NA PŁÓTNIE

Same Suki - debiutancka płyta kobiecej formacji folkowej

My, rowerzyści z Warszawy

W takcie spotkania opowiemy też  o niezwykłym projekcie pod roboczym tytułem PODRÓŻ DZIECI DOOKOŁA ŚWIATA, który swoim Patronatem opatrzy znana fotograf, publicystka i podróżniczka w jednym, Lidia Popiel. 

Na koniec przypomnimy Wszystkim pierwszy udany projekt na serwisie, czyli wyświetlimy film dokumentalny o Joannie Sałydze pt. JOANNA

Jeśli więc chcecie dowiedzieć się, co udało się nam wypracować wciągu ostatniego roku wspólnymi siłami lub w przyszłości planujecie tworzyć z nami kulturę i realizować własne projekty, to 12 grudnia 2013 roku, o godzinie 17:30 zapraszamy serdecznie Wszystkich, którzy wspólnie z wspieramkulture.pl chcą dalej budować społeczne wsparcie dla kultury. Wydarzenie odbędzie się tam gdzie się zaczęło, czyli w Galerii MiTo art.cafe.books, które jest Patronem projektów na wspieramkulture.pl.

0 komentarzy

Dołącz do dyskusji