partnerzy projektu

Lubisz nowoczesną melancholię spod znaku Jamesa Blake’a czy King Krule? Na pewno spodoba Ci się nasza nowa EPka! Większość numerów jest już gotowa - czas na ostatnie nagrywki, miks i tłoczenie płyty. Pomóż nam w tym i odbierz limitowane wydanie oraz inne muzyczne bonusy.

Po eksperymentach na „Bruksizmie” postanowiliśmy pójść w zupełnie innym kierunku. Dlatego nowy materiał to przede wszystkim proste piosenki w minimalistycznych aranżach. Chcemy ograniczyć się do przestrzennej gitary, analogowych syntezatorów, samplera perkusyjnego… no i oczywiście wokalu. Tekstowo i kompozycyjnie płytę zdominuje klimat „nowoczesnej melancholii”. To będzie muzyka dla ludzi, którzy cenią songwriting, a jednocześnie są otwarci na nowe brzmienia. Dzięki Twojej pomocy chcemy zarejestrować materiał do końca i wydać piosenkową EPkę najszybciej jak to możliwe!

Na co właściwie zbieramy pieniądze?
* dogranie ostatnich ścieżek
* profesjonalny miks i mastering
* przygotowanie projektu okładki
* tłoczenie płyt i poligrafia

Dzięki za pomoc i do usłyszenia na płycie! :)

0 komentarzy

patroni projektu

  • SO!MUSIC SO!MUSIC

    Po dwóch niezwykle udanych albumach Sambora, z pełnym przekonaniem można nazwać go jednym z najważniejszych i najciekawszych przedstawicieli polskiej, alternatywnej sceny muzycznej. Z niecierpliwością czekamy na nowy materiał! Podobno czeka nas kolejne zaskoczenie, co jeszcze bardziej wyostrza głód na nowe dźwięki. Trzymamy kciuki, wspieramy i polecamy! :)

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji