partnerzy projektu

Music Addicted Festival - pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu

28 maja odbędzie się pierwsza edycja Music Addicted Festival. We wrocławskim klubie Firlej spotkają się przedstawiciele branży muzycznej na Dolnym Śląsku, a na scenie pojawią się najbardziej rokujące wrocławskie zespoły. Dokładny skład oraz tematy paneli dyskusyjnych poznamy wkrótce.

Music Addicted Festival to wydarzenie, które daje szansę młodym wrocławskim artystom zaprezentowania swojej muzyki szerszej publiczności oraz jest pretekstem do spotkania się przedstawicieli i działaczy branży muzycznej. Jest to pierwszy tego typu event organizowany we Wrocławiu.

Główna ideą Music Addicted Festival jest stworzenie platformy, która integrowałaby środowisko muzyczne na Dolnym Śląsku – muzyków, media związane z muzyką i kulturą, promotorów, managerów, przedstawicieli klubów oraz organizatorów imprez muzycznych. Spotkanie to w dalszej perspektywie ma doprowadzić do powstawania synergicznych działań pomiędzy wszystkimi podmiotami biorącymi udział w wydarzeniu.

Oprócz części muzycznej, w której podzielą się swoją twórczością wrocławscy artyści, odbędzie się również część merytoryczna obejmująca panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli rynku muzycznego na Dolnym Śląsku. Dyskusje dotyczyć będą tematów związanych z dziennikarstwem, mediami oraz organizacją imprez kulturalnych.

Podczas festiwalu wystąpi pięć młodych. Cztery z nich poznamy już wkrótce, a ostatni zostanie wyłoniony w drodze internetowego konkursu. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję posłuchać artystów obracających się w stylistyce od rock’n’rolla, przez elektropop, aż do muzyki eksperymentalnej.

Organizatorkami festiwalu są założycielki videobloga o tematyce muzycznej Music Addicted Vlog. Wydarzenie doskonale odzwierciedla cel, dla którego powstał kanał na Youtubue - promocja młodych aspirujących artystów. Projekt przedsięwzięcia został doceniony i nagrodzony przez Ośrodek Działań Artystycznych Firlej w ramach konkursu „Liczy się pomysł” w lutym bieżacego roku. Klub Firlej jest również gospodarzem wydarzenia oraz pełni nad nim opiekę merytoryczną.


MUSIC ADDICTED FESTIVAL

Klub Firlej
Wrocław, ul. Grabiszyńska 56
sobota, 28 maja 2016
bilety: przedsprzedaż: 15zł / w dniu festiwalu: 20 zł

 

OGŁOSZENI ARTYŚCI:

- MIN-T

- DEAD SNOW MONSTER ..... więcej artystów wkrótce :)

 

NA CO PRZEZNACZYMY TWOJE WSPARCIE:

- OPŁACENIE ZESPOŁÓW

- DODATKOWĄ PULĘ PLAKATÓW

- BROSZURY FESTIWALOWE

- OPASKI FESTIWALOWE

- TORBY PŁÓCIENNE Z LOGIEM MUSIC ADDICTED

- PROMOCJĘ INTERNETOWĄ

 

POTWIERDZENI PATRONI FESTIWALU:

 

- BRAND NEW ANTHEM (http://brandnewanthem.pl/)

- GOODLIFE MAGAZYN (http://goodlifemagazyn.pl/)

- TAK DUŻO GENIALNEJ MUZYKI (https://takduzogenialnejmuzyki.pl/)

- RADIO LUZ (http://radioluz.pwr.wroc.pl/

- RGLTR.PL (http://rgltr.pl/)

- TILLLATE.WORLD POLAND (http://pl.tilllate.world/)

- KAPITAŁ DOLNEGO ŚLĄSKA (http://www.kapitaldolnoslaski.pl/)

 

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/188647054854615/

LINK DO KANAŁU WIDEO: https://www.youtube.com/user/MusicAddictedVlog

LINK DO FB MAV: https://www.facebook.com/musicaddictedvlog

 

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • KOLEJNI PATRONI FESTIWALU!

    Dołączają do nas: - KAMPUS TV (http://www.kampustv.pl/) - SOMUSIC.PL (http://www.somusic.pl/) - RADIO RAM ( http://www.radioram.pl/) - NACHSPIEL.PL (http://nachspiel.pl/)

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji