partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

24 miesiące w brzuchu Wieloryba?

Wieloryb to nasze medium. Schroniliśmy się w jego brzuchu przed rozpędzonym światem i rozpraszającymi bodźcami współczesności. W jego szumiącym inspiracjami i pełnym słonej ciszy wnętrzu przez ostatnie dwa lata komponowaliśmy muzykę i pisaliśmy teksty do kolejnych dziesięciu utworów - opowieści, które złożą się na najnowszy długogrający album Henry David’s GUN pt.: "Tales from the Whale's belly".

Przedsmakiem nowej płyty był opublikowany na jesieni i mający premierę w radiowej Trójce singiel pt.: "Black disease".

W połowie stycznia światło dzienne ujrzy wideoklip do drugiego singla pt.: "Loneliness in Nevada", nagrany w wyjątkowym miejscu, we współpracy z ludźmi, którzy dali się porwać i płyną z nami Wielorybem we wspólną podróż.

Wszystkie opowieści zostały już spisane, wszystkie kompozycje nagrane, teraz pozostaje tylko pytanie: "Czy płyniesz z nami?"

TAK! Możesz pomóc i płynąć z nami!

Niejednokrotnie dawaliście nam wyrazy wsparcia w słowach i czynach. Tym razem potrzebujemy Waszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Czy Wieloryb dopłynie do celu?

Osiągnięcie punktu "X" na naszej mapie, czyli premierę płyty planujemy na 21 lutego 2018 roku. Zostało już bardzo niewiele czasu na to, żeby nagrany materiał poddać procesowi miksu i masteringu, a następnie wytłoczyć, wydrukować i ostatecznie wydać nakładem Borówka Music, album w postaci pięknego digipacka. Jedyne, czego potrzebujemy, to fundusze, które pozwoliłyby nam zrealizować to marzenie. Musimy pokonać ostatnią prostą - odmęty produkcji - by dopłynąć do celu, zabrać Was ze sobą i dzielić się z Wami naszą muzyką.

Jeśli zatem przypadło Ci do gustu to, co tworzyliśmy wcześniej, poza wielorybim wnętrzem i chciałbyś przyczynić się do powstania płyty "Tales from the Whale's belly", a tym samym "kupić sobie bilet na podróż Wielorybem", prosimy Cię o wsparcie naszego działania.

Fundusze zebrane za pośrednictwem wspieramkulture.pl przekażemy w całości na produkcję płyty (miks i mastering) oraz jej druk.

Koszty wielorybiego "X" na mapie:

 - Miks i mastering płyty - 3500 PLN

 - Opracowanie graficzne, skład i druk płyty - 5500 PLN

Łącznie: 9000 PLN

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Patroni płyty.

    Patroni medialni albumu "Tales from the Whale's belly": Polskie Radio Lublin Polskie Radio Koszalin Polskie Radio Białystok Polskie Radio Rzeszów Freshmag Wyspa FM Fabryka Zespołów KVLT AxunArts All About Music Radio Tczew RadioUWM FM – Olsztyn Wywrota Felt Hat Reviews Duży Pokój Sylwester Poleca GiG24.pl Violence Oline Tak Dużo Genialnej Muzyki Laboratorium Muzycznych Fuzji Kultura do góry nogami Muzykoholicy

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji