partnerzy projektu

  • Projekt jeszcze nie ma partnerów

W niedawno zakończonym konkursie "Neon dla Warszawy" organizowanym przez warszawskie Muzeum Neonów wspieraliśmy projekt neonu "+48 22" zespołu Liniaprosta. Nie robiliśmy tego tylko dlatego, że projekt zakładał umieszczenie neonu na elewacji Andersa 29. Byliśmy zwyczajnie przekonani, że to dobry projekt, że może stać się warszawskim, czytelnym symbolem.

Przekonanie to podzielało wiele osób. W facebookowym głosowaniu prowadził przez długi czas, głosowało na niego prawie 4000 osób, które uważały podobnie jak my. Finalnie zajął on jednak 3-cie miejsce. Wygrał inny projekt – i to on zostanie zrealizowany przez sponsora konkursu.

Wciąż wierzymy, że to „+48 22” był najlepszym z finałowych projektów. Dlatego wychodzimy do Was z propozycją:

Zrzućcie się na Wasz neon w Warszawie.

 

Dlaczego?

Neon „+48 22” nigdy nie był projektowany jako symbol dla naszego lokalu. Był projektowany dla Warszawy, dla mieszkańców Warszawy. Dla Was.

Decydując się na publiczną zbiórkę środków na jego produkcję pozostajemy wierni podstawowej idei tego projektu zakładającej, że „+48 22” będzie wspólny, miejski, warszawski. Po prostu Wasz.

Bez Waszego wsparcia ten neon nie może dziś powstać - nie mamy na to wystarczających funduszy.

 

Co gwarantujemy?

Po pierwsze Wasz neon zwyczajnie powstanie, po drugie zawsze będzie w świetnym stanie technicznym, działający i zasilony prądem, za który rachunki będziemy pokrywać.

 

Jeżeli może się to udać, to tylko razem z Wami!

Wykręćmy ten numer razem i zróbmy sobie neon!

Wiktor Jędrzejewski i Agnieszka Chmura / państwomiasto

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

  • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji