partnerzy projektu

Witam Wszystkich!

Odkąd jestesmy razem, co roku 14 stycznia, czyli w naszą rocznice dostaję od swojego chłopaka najlepsze krążki świata! Utwory stworzone specjalnie dla mnie!

Dwa lata temu opowiedział mi o swoim marzeniu.....nagraniu płyty w profesjonalnym studio swoich ulubionych coverow. Malutkimi kroczkami dążył do tego ale finanse....niestety droga inwestycja...

Pomyślałam, że może dzięki temu portalowi będę mogła spelnić jego marzenie! 

Wszystkie kawałki są już gotowe, dokładnie dograł każdy dźwięk i świetnie dostosował swój głos do każdego z utworów. Wystarczy tylko wbić do studia na nagrać :)

Tylko cichutkooo....on jeszcze o niczym nie wie :) Przynajmniej będę się jak najdłużej starała, żeby się nie dowiedział i przy tym liczę również na Was :)

Nagrałam którki filmik i zapraszam do jego oglądnięcia :) Plus udało mi sie nagrać telefonem komórkowym jego jedną z prób....oczywiście w warunkach domowych :)

P.S. Chciałam także zaznaczyć, że płyta ma być wykonana najlepiej jak potrafi, mój chłopak nie jest gwiazdą, nie występował publicznie....nagranie płyty ma być jedynie spełnieniem jego marzenia.

Miłego oglądania :)!

 

Proszę wszytskich o pomoc w realizacji tego projektu-marzenia :)

0 komentarzy

patroni projektu

  • Projekt jeszcze nie ma patronów

Aktualizacje

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji