W lipcu 2015 roku Barbara Olech, razem z pomocą fundacji rozwoju człowieka Trood oraz wsparciem szkoły tańca Street Dance Academy, a także Teatru Muzycznego Capitol, uruchomiła poprzez wspieramkulture.pl akcję crowdfundingową.

Barbara Olech wróciła juz z Londynu!

 Miała ona na celu zebranie funduszy na udział  Barbary, wrocławskiej tancerki, w programie mentorskim Dana Foglia Mentorship program odbywającym się w Londynie i prowadzonym przez światowej sławy choreografkę m.in. Beyonce.

Dzięki ogromnemu wsparciu aż 84 osób udało się osiągnąć cel i zebrać 7000 zł. Dzięki tej kwocie Basia mogła spełniać swoje marzenia i uczestniczyć w szkoleniu pod okiem profesjonalistów.

Program trwał trzy tygodnie, podczas których odbywały się intensywne treningi zarówno z Dana Foglią jak i członkami jej zespołu Reiką Ando oraz Ryanem Daviesem. W trakcie projektu Dana postanowiła wyróżnić trzy osoby, w tym Basię, angażując je do małych ról w swoim show, również odbywającym się w Londynie.

Wszystkie osoby, które wsparły projekt, dostały podziękowania w postaci wybranych prezentów: kartek z podziękowaniem; kubków, nerek, czapek oraz koszulek z logiem Street Dance Academy lub Teatru Muzycznego Capitol. Basia w styczniu poprowadzi również zajęcia taneczne dziękując za jedną z najwyższych wpłat.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten projekt. Jak wspomina sama Basia, program był jednym z najlepszych doświadczeń w jej życiu i to czego się tam nauczyła, bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Teraz jest pełna motywacji i nowych pomysłów, z którymi dzieli się ze swoimi podopiecznymi.

Taneczną drogę Basi można obserwować zarówno na fb pod adresem: https://www.facebook.com/SDA.SUPER6/ jak i na kanale portalu youtube.com/sdapoland

 

0 komentarzy

Dołącz do dyskusji