partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

 

Komiks "Nie chcę się bać" to mój autorski projekt, którego realizację rozpoczęłam niecały rok temu.

Obecnie historia jest już narysowana, a mój cel to wydrukowanie komiksu w nakładzie 100 egzemplarzy. Komiks będzie liczył 80 stron i będzie miał format B5. Całość narysowana została w czerni i bieli, ale na 8 stronach pojawia się kolor.

Główna bohaterka komiksu to Anetka - mała dziewczynka, która ubiera się na czarno, słucha The Cure, czyta horrory i zbiera dziwne, plastikowe zwierzątka. Anetka nie jest lubiana w szkole i ma trochę problemów z psychiką, ale myślę, że można się z nią zakolegować, a nawet - zaprzyjaźnić.

Kwota 2000 zł, którą chcę uzbierać pokryje koszt druku komiksu, koszty stworzenia i wysyłki prezentów oraz działania promocyjne.

Moje poprzednie komiksy to między innymi "Dziwadła (są fajne)", "Dziewczynka, którą bolała głowa" oraz "Historia fabryki". Drukowałam je własnym sumptem w postaci zinów. Krótkie formy komiksowe, które tworzę można odnaleźć w antologiach ("Komiks wierszem po ukraińsku") lub zinach ("1zine", "Mydło").

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi stronami i ilustracjami, które oddają klimat komiksu i styl rysowania.

Mój komiks zamierzam wydrukować niezależnie - jak zwykle jako zina czyli bez nr ISBN. Premierę planuję na tegoroczny Festiwal Komiksu w Łodzi (październik 2015).

Gdy uzbieram potrzebną sumę, od razu wysyłam złożony projekt do drukarni Sowa w Warszawie.

Zapraszam do zadawania pytań i pisania wszelkich opinii, które są dla mnie bardzo cenne <3

0 komentarzy

patroni projektu

 • MiTo art.café.books MiTo art.café.books

  Myślę, że nikt nie chce się obawiać o dalsze losy świetnego projektu "Nie chcę się bać", dlatego zachęcam do wsparcia !!! Piotr Seweryn Rosół MiTo

Aktualizacje

 • Autor nie dodał jeszcze żadnych aktualizacji

Pytania i odpowiedzi

 • Jaki jest koszt przesyłki?

  Koszt przesyłki na terenie Polski zawarty jest w cenie prezentów czyli nic się nie dopłaca za znaczki. W kosztorysie zawarłam koszt przesyłek, tak więc w puli pieniędzy, które zbieram uwzględnione są opłaty za przesłanie prezentów. Przesyłkę za granicę będę musiała uzgodnić indywidualnie.

 • Jaką kwotę trzeba wpłacić, żeby otrzymać wydrukowany egzemplarz komiksu?

  Aby otrzymać swój egzemplarz komiksu "Nie chcę się bać" trzeba wpłacić minimum 50 zł. Oprócz komiksu dostaje się wtedy także inne prezenty - wymienione w dziale z nagrodami.

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji