partnerzy projektu

 • Projekt jeszcze nie ma partnerów

Profilaktyka kojarzy Ci się z nudną pogadanką, oklepanymi tekstami i straconym czasem?

Nie musi tak być!

W programie Profilaktyka a Ty stawiamy na profilaktykę rówieśniczą gdzie młodzi kierują przekaz do młodych.

Jedni w wolnym czasie grają na kompie, inni wychodzą na browarka albo na jednego, a my chcemy działać! Chcemy się realizować, osiągnąć coś w życiu i przede wszystkim mieć nad nim kontrolę!

Jesteśmy studentami uczelni wyższych w Warszawie, naszym głosem jest taniec, który nas zbliżył i pozwolił stworzyć coś, czego w Polsce jeszcze nie było!

Profilaktyczny spektakl taneczny w stylu hip hopowym!

Wierzymy, że taki sposób przekazu sprawi, że dotrze on do młodych - tych, którzy jeszcze się wahają i tych, którzy poszli o krok za daleko.

"ZA DALEKO" czyli o tym czy w kontakcie z narkotykami istnieją jakieś granice.

Nasze motto - WHO IF NOT US?

Zebrane pieniądze w całości powędrują tanecznym krokiem do dyrektora Domu Sztuki, gdzie wynajmujemy salę do prób. Kultura jest legalna, ale niestety kosztuje..

Pomóżcie zrealizować nasze marzenia i pokazać to, czego inni się boją, co ukrywają i co prowadzi do autodestrukcji!

0 komentarzy

patroni projektu

 • Legalna Kultura Legalna Kultura

  Zawsze cieszą nas inicjatywy realizowane przez młodych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą pozytywnie wpływać na otaczający ich świat. Wspieramy całym sercem.

 • Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury

  Narodowe Centrum Kultury przyznaje patronat nad projektem na portalu wspieramkulture.pl. Przyznanie patronatu przez Narodowe Centrum Kultury na portalu wspieramkulture.pl nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu honorowego Narodowego Centrum Kultury i nie upoważnia do używania logotypu instytucji w ramach promocji przedsięwzięcia. Patronat przyznany na portalu wspieramkulture.pl obejmuje jedynie zbiórkę pieniędzy prowadzoną na tymże portalu. Prośby o patronat honorowy należy kierować za pomocą formularza znajdującego się na stronie Narodowego Centrum Kultury: http://www.nck.pl/rejestracja.html.

Aktualizacje

 • DZIĘKUJEMY!

  Serdeczne podziękowania dla wszystkich, dzięki którym nasz projekt dobił do końca! Dziękujemy za poświęcony czas, pieniądze i zaangażowanie! Premiera już za niecałe 2 tygodnie, przygotowujemy się na najwyższych obrotach! 

  DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!

 • PLAKAT!

  Oficjalny plakat naszego spektaklu już możecie zobaczyć poniżej opisu projektu, a także na samej górze przewijając zdjęcia do końca w prawo. Grafika wykonana została przez naszą ukochaną i roztańczoną Aleksandrę Sobieraj - Sobi:)

 • Sesja foto

  Podczas naszej ostatniej próby odbyła się sesja fotograficzna! Miały być tylko zdjęcia do plakatu, ale dla nas to było za mało:) Zdjęcia widoczne są na górze, a plakat już niedługo, naprawdę warto na niego poczekać! Fotografie zostały wykonane przez Karolinę Szyderską - za co bardzo dziękujemy!! (https://www.facebook.com/karolinaszyderskaphotography?fref=ts)

Pokaż więcej

Pytania i odpowiedzi

zgłoś nadużycie

Dołącz do dyskusji